Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: YLLI - PEJA

4 epërsia në finale të Ligës Unike

4 epërsia në finale të Ligës Unike


21 April, 2022 @21:14

Ka përfunduar çereku i parë në ndeshjen finale të Ligës Unike në mes të Yllit dhe Pejës.

Rezultati aktual është 19-23 për Pejën.

Dardan Berisha po luan me 8 pikë te Peja, kurse te Ylli Mikaile Tmusic me 6 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike