Të gjitha lajmet

RAHOVECI - PRISHTINA

4+ për Rahovecin, edhe 10 minuta lojë

4+ për Rahovecin, edhe 10 minuta lojë

5 May, 2019 @18:24

Rahoveci e mbylli me 4 pikë në epërsi çerekun e tretë.

Rezultati është 68-64 në favor të vreshtarëve.

DeShon Minnis me 24 pikë është më i miri te Rahoveci, derisa te Prishtina Dardan Berisha me 21.

PJESA E PARË: RAHOVECI - PRISHTINA

+2 pas 20 minutave në “Mizahir Isma”

5 May, 2019 @17:49

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen në mes të Rahovecit dhe Prishtinës. Pas 20 minutave lojë, rezultati shënon 41-43…

RAHOVECI - PRISHTINA

Ç1: 7 pikë epërsia në Rahovec

5 May, 2019 @17:17

Ka përfunduar çereku i parë në ndeshjen e dytë të finales së madhe të Superligës së Kosovës në mes të…

NGA INFORMATORI

Nga ndeshja e parë, vetëm një dënim

TOPSPORTI/ A. P.

4 May, 2019 @14:47

Pas ndeshjes së parë të serisë finale të PlayOffit të Superligës, Komesari i Garave të FBK-së ka regjistruar ndeshjen, ndërsa…

FINALS / GAME 1: PRISHTINA - RAHOVECI

Bindshëm startojnë serinë finale

2 May, 2019 @20:40

Nënkampionja e Kosovës në basketboll, Prishtina, në ndeshjen e parë të serisë finale e mposhti Rahovecin me rezultat 110-82…

PRISHTINA - RAHOVECI

Ç3: +35 epërsia, 10 minuta larg fitores

2 May, 2019 @20:11

Prishtina është shumë afër fitores. Pas 30 minutave lojë, rezultati shënon 89-54 në favor të Prishtinës. Dardan Berisha me 20…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga