Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

Ç1: RAHOVECI - PRIZRENI'16

6 epërsia në ndeshjen Rahoveci - Prizreni’16

6 epërsia në ndeshjen Rahoveci - Prizreni’16


30 March, 2022 @19:18

Në çerekun e parë të ndeshjes Rahoveci - Prizreni’16, rezultati është i ngushtë.

Pas 10 minutave lojë rezultati është 28-22 për Rahovecin.

TJ Dunans me 11 pikë e 9 kërcime është më i miri te vreshtarët, kurse te Prizreni Robert McCoy me 6 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga Liga Unike