Të gjitha lajmet

LORD BENDTNER

Afati kalimtar mbyllet magjishëm

Foto: fck.dk

Afati kalimtar mbyllet magjishëm

3 September, 2019 @0:06

Në përmbyllje të afatit kalimtar veror, bomba e verës pëlciti në kryeqytetin danez.

Nicklas Bendnter ka nënshkruar kontratë një vjeçare me ekipin e Kopenhagës (Kobenhavn), pas aventurës së tij të fundit në Rosenborg.

Bendtner 31 vjeç në karrierën e tij ka luajtur për ekipe si: KB, Arsenal, Birmingham, Sunderland, Juventus, Wolfsburg, Nottingham Forest dhe Rosenborg.

Bendtner ka nënshkruar kontratë deri në fund të këtij viti me Kopenhagën, ndërsa do t’i bashkohet ekipit në stërvitje të mërkurën, 4 shtator.

PARA NDESHJES NDAJ SHQIPËRISË

Pogba s’luan ndaj Shqipërisë, ftohet talenti

2 September, 2019 @22:18

Për shkak të një lëndimi, njëri ndër lojtarët më të mirë të Kampionit Botëror, Paul Pogba, nuk do të jetë…

MESFUSHORI I KOSOVËS

Besar Halimi prej Brondbyt në Bundesliga 2

Foto: svs1916.de

2 September, 2019 @21:34

Mesfushori i reprezentacionit të Kosovës, Besar Halimi, pasi që u lirua nga Brondby në Danimarkë, ka gjetur angazhman të ri.…

SULMUESI I KOMBËTARES

Balaj shkëlqen para ndeshjeve të kombëtares

2 September, 2019 @10:52

Sulmuesi shkodran që la kampionatin rus dhe u bë anëtar i Sturm Grazit këtë verë, ka shkëlqyer në përballjen e…

SULMUESI I KOSOVËS

Bernard Berisha shpëton Akhmatin nga humbja

Pamje nga arkivi

31 August, 2019 @22:19

Sulmuesi i krahut, Bernard Berisha, me golin e tij të shënuar sot në minutat shtesë të takimit (90’+2) ka shpëtuar…

TRANSFERI I FUNDIT

Falcao kalon në Galatasaray

31 August, 2019 @22:07

Sulmuesi i njohur kolumbian, që ka bërë karrierë në La Liga, Premier Ligë dhe në Ligue 1, Radamel Falcao, tashmë…

Të gjitha lajmet nga International