Të gjitha lajmet

YLLI

Arben Camaj nënshkruan me Yllin

Arben Camaj nënshkruan me Yllin

15 August, 2019 @13:27

Skuadra e Yllit, ka zyrtarizuar përforcimin Arben Camaj.

Camaj i gjatë 206 cm, luan në pozitën e qendrës, derisa pritet ta përforcojë trapezin e skuadrës nga Suhareka.

Arbeni në lidhje me transferimin e tij ka folur për faqen zyrtare të Yllit:

Jam shumë i emocionuar që do të luaj në Kosovë. Kam shikuar disa ndeshje dhe më pëlqen atmosfera. Jam shumë gati të luaj fuqishëm për Suharekën, që të fitojmë për qytetin dhe tifozët.”

Arben Camaj është përforcimi i dytë i Yllit pas Altin Morinës, që e zyrtarizuan ditë më parë.

PRISHTINA

Vazhdojnë përforcimet te Prishtina

FOTO/ KB Prishtina

15 August, 2019 @12:54

Pas Shea Feehan, Fahro Alihodzic e Arian Memeti, kampionia e Superligës së Kosovës në basketboll, Prishtina, pak para çastesh e…

PRIZRENI

Edmond Kryeziu rikthehet te Prizreni

15 August, 2019 @12:18

Pas katër përforcimeve të huaja, skuadra e Prizrenit tani radarin e ktheu te lojtarët vendor. Para pak çastesh, Prizreni bëri…

ARIAN MEMETI TE PRISHTINA

Prishtina merr Memetin

14 August, 2019 @21:15

Kampionia e Kosovës, Prishtina, ka bërë të ditur para pak çastesh se ka nënshkuar marrëveshje një vjeçare me basketbollistin gjilanas,…

PRISHTINA

Rikthehet Alihodzic

12 August, 2019 @12:46

Kampionia e Kosovës Prishtina ka rikthyer basketbollistin boshnjak, Fahro Alihodzic, në ekip. Ai ka qenë i transferuar edhe në…

PRISHTINA

Prishtina zyrtarizon përfocimin e parë

9 August, 2019 @23:08

Kampionia e Superligës së Kosovës në basketboll, Prishtina, pak më parë e zyrtarizoi përforcimin e parë për stinorin 2019/20. Bëhet…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga