Të gjitha lajmet

MESFUSHORI I KOSOVËS

Argjend Mustafa zyrtarisht te Llapi

Argjend Mustafa zyrtarisht te Llapi

6 August, 2019 @16:57

Mesfushori i deritashëm i Prishtinës, që u nda dje me klubin e tij, Argjend Mustafa është anëtar i ri i Llapit.

Përmes një komunikate, Llapi ka bërë të ditur se Mustafa është lojtar i ri i tyre dhe ka arritur marrëveshje një vjeçare me ekipin.

Përveç Prishtinës, Mustafa ka qenë edhe pjesë e Trepçës’89, Trepçës dhe Skënderbeut.

CITY

Pep zbulon se sa do të mungojë Sane

9 August, 2019 @17:06

Leroy Sane pritet të mungojë rreth gjashtë ose shtatë muaj pasi që pësoi lendim të gjurit. 23 vjeçari, krisi ligamentin…

ARRIHET MARRËVESHJA

Gjykatësi vendos për ditët e LaLigas

9 August, 2019 @17:02

La Liga dhe Federata e Futbollit e Spanjës kanë arritur marrëveshje përfundimtare sa i përket orarit të ndeshjeve për sezonin…

DANEZI

Edhe Schone largohet nga Ajaxi

9 August, 2019 @16:56

Transferi më i ri i ekipit të Genoa, Lasse Schone është zyrtarizuar gjatë dites së sotme. Për ekipin e…

RIKTHIM NË SUPERIORE

Ish mbrojtësi i kombëtares dhe Skënderbeut, te Tirana

9 August, 2019 @15:46

Futbollisti me përvojë, që së fundi luajti si mbrojtës te Skënderbeu i Korçës, Kristi Vangjeli, është zytarizuar sot si lojtar…

DREJTOR SPORTIV

Artim Pollozhani te Flamurtari i Vlorës

9 August, 2019 @15:42

Ish futbollisti i reprezentacionit të Maqedonisë dhe futbollisti i Flamurtarit të Vlorës, Artim Pollozhani, pas vënies së këpucëve në gozhdë…

Të gjitha lajmet nga