Të gjitha lajmet

LA LIGA 2

Aro Muriç në Segunda Division

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

Aro Muriç në Segunda Division

18 September, 2020 @21:53

Portieri gjigand i kombëtares së Kosovës në futboll, Arijanet Muriç, është huazuar te skuadra spanjolle Girona.

Manchester City e ka huazuar portierin te Girona për një sezon

Skuadra spanjolle Girona garon në La Liga 2.

YENI MALATYASPOR 1-1 GOZTEPE

Asnjë minutë për Topallin, skuadra e tij fiton pikën e parë

18 September, 2020 @21:11

Skuadra e Jetmir Topallit, Yeni Malatyaspor ka regjistruar pikën e parë të stinorit duke luajtur baraz 1-1 me Goztepen. Topalli…

BOTOSANI - SHKËNDIJA

Super Shkëndija, eliminon Botosanin dhe i afrohet grupeve

Foto: KF Shkëndija

17 September, 2020 @19:38

Një gol i Besart Ibraimit në minutën e dytë të ndeshjes i ka mjaftuar Shkëndijës nga Tetova që ta fitojë…

RENOVA - HAJDUK SPLIT

Renova “arrë e fortë”, Hajduku kualifikohet me vështirësi

17 September, 2020 @18:29

Edhe pse zhvilloi një takim mjaft të mirë ndaj një kundërshtari shumë të fortë, skuadra e Renovës nga Maqedonia Veriore…

MBROJTESI TJETER NE SERIE A

Ardian Ismajli: Lamtumirë Hajduk, Spezia erdha

15 September, 2020 @8:32

Mbrojtësi Ardian Ismajli do të jetë shqiptari i radhës që po zbarkon në Serie A të Italisë, në parajsën e…

SUPERLIGA TURKE

Topalli debuton me humbje në Superligën Turke

FOTO / Yeni Malatyaspor

12 September, 2020 @18:01

Futbollisti kosovar, Jetmir Topalli, ka debutuar me humbje në Superligën Turke. Skuadra e Jetmirit, Yeni Malatyaspor, ka pësuar nga Fatih…

Të gjitha lajmet nga International