Të gjitha lajmet

KOSOVË - ÇEKI

Arrestimi i çekëve, reagojnë mediat dhe ministria çeke

Foto: Indeksonline

Arrestimi i çekëve, reagojnë mediat dhe ministria çeke

7 September, 2019 @11:59

Pas arrestimit të 8 tifozëve çekë nga Policia e Kosovës dje, sot në lidhje me këtë kanë reaguar mediat çeke, madje edhe Ministria e Punëve të Jashtme të Çekisë, e cila ka shkruar që situata në fjalë momentalisht po trajtohet në bashkëpunim mes policisë së Kosovës, policisë çeke dhe Ambasadës së Republikës Çeke.

EURO 2020 - KUALIFIKIMET

Artikullin e mediave çeke mund ta lexoni KËTU.

Kujtojmë që përfaqësueset në fjalë ndeshen mes vete sot me fillim nga ora 15:00 në “Fadil Vokrri” të Prishtinës.

OUSMANE DEMBELE

S’është në evropianin EURO 2020

12 February, 2020 @12:19

Mesfushori i krahut të Barcelonës, Ousmane Dembele, pritet të mungojë në evropianin EURO 2020, duke e bërë kështu edhe ekipin…

PËRMBLEDHJE

Kosova në 2019!

25 December, 2019 @14:51

Për të katërtin vit me radhë, TopSporti.com ka përzgjedhur top ngjarjet që e karakterizuan sportin kosovar në vitin që po…

EURO 2020 DRAW

Shorti i EURO2020, grupi i vdekjes me 3 kampionë të fuqishëm evropian

Fotot: uefa.com

30 November, 2019 @19:02

Kampioni aktual i Botës, Franca, kampioni aktual i Evropës, Portugalia dhe pjesëmarrësi i zakonshëm në të gjitha garat madhore të…

SHORTI PËR EURO 2020

Kosova kupton kundërshtarët, nëse kualifikohet në EURO 2020

TOPSPORTI/ A. P.

30 November, 2019 @18:52

Para pak çastesh ka përfunduar shorti i fazës grupore të EURO 2020, ndërsa Kosova, nëse arrin të fitojë PlayOffin e…

EURO 2020 / SHORTI

Kosova në Grupin C ose F në EURO 2020

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

30 November, 2019 @14:54

Shorti për Kampionatin Evropian EURO 2020, do të hidhet sot në Bukuresht të Rumanisë me fillim nga ora 18:00. Nga…

Të gjitha lajmet nga EURO 2020