Të gjitha lajmet

ZYRTARE

Arsenal zyrtarizon Tierneyn

Arsenal zyrtarizon Tierneyn

8 August, 2019 @18:22

Keran Tierney është lojtari më i ri i klubit anglez, Arsenal.

Njoftimin për ardhjen e mbrojtësit të majtë e ka bërë të ditur vet faqja zyrtare e ekipit londinez.

Në zyrtarizimin e tij u bë e ditur se ka kontratë pesë vjeçare me ekipin anglez, dhe vlera tij e transferit ka qenë 25 milionë euro.

Tierney është 22 vjeçar, luan si mbrojtës i anës së majtë dhe te Arsenali transferohet nga ekipi skocez Celtic.

CITY

Pep zbulon se sa do të mungojë Sane

9 August, 2019 @17:06

Leroy Sane pritet të mungojë rreth gjashtë ose shtatë muaj pasi që pësoi lendim të gjurit. 23 vjeçari, krisi ligamentin…

ARRIHET MARRËVESHJA

Gjykatësi vendos për ditët e LaLigas

9 August, 2019 @17:02

La Liga dhe Federata e Futbollit e Spanjës kanë arritur marrëveshje përfundimtare sa i përket orarit të ndeshjeve për sezonin…

DANEZI

Edhe Schone largohet nga Ajaxi

9 August, 2019 @16:56

Transferi më i ri i ekipit të Genoa, Lasse Schone është zyrtarizuar gjatë dites së sotme. Për ekipin e…

RIKTHIM NË SUPERIORE

Ish mbrojtësi i kombëtares dhe Skënderbeut, te Tirana

9 August, 2019 @15:46

Futbollisti me përvojë, që së fundi luajti si mbrojtës te Skënderbeu i Korçës, Kristi Vangjeli, është zytarizuar sot si lojtar…

DREJTOR SPORTIV

Artim Pollozhani te Flamurtari i Vlorës

9 August, 2019 @15:42

Ish futbollisti i reprezentacionit të Maqedonisë dhe futbollisti i Flamurtarit të Vlorës, Artim Pollozhani, pas vënies së këpucëve në gozhdë…

Të gjitha lajmet nga