Të gjitha lajmet

SHEFFIELD WEDNESDAY

Atdhe Nuhiu me trajner të ri

Atdhe Nuhiu me trajner të ri

6 September, 2019 @17:35

Atdhe Nuhiu dhe skuadra e tij, Sheffield Wednesday, që nga dita e sotme kanë një trajner të ri.

Bëhet fjalë për anglezin Garry Monk, ish-trajnerin e Swanseat, Leedsit, Middlesbrought e Birminghamit, i cili që nga sot do ta drejtojë skuadrën e Wednesdayt, e cila garon në Championship.

Deri më sot, Sheffield u drejtua nga Lee Bullen, i cili nuk i dha shumë minutazh Nuhiut, gjë që shpresojmë të ndodhë me trajnerin e ri!

TRANSFER

Sevilla përforcohet me Chichariton

2 September, 2019 @14:18

Sevilla ka nënshkruar me sulmuesin meksikan Javier Hernandez “Chicharito” nga West Ham United, në një marrëveshje tre vjeçare, me çmim…

ZYRTARE

Llorente kalon në Serie A

2 September, 2019 @13:08

Napoli ka firmosur sulmuesin e Spanjës, Fernando Llorenten, i cili u largua nga Tottenhami në fund të sezonit të kaluar. …

CHAMPIONSHIP

Bersant Celina me Swansean, pastër në krye të tabelës

Foto: Swansea

31 August, 2019 @19:39

Skuadra e Swansea Cityt ka shënuar fitore minimale sot ndaj Leeds Unitedit si mysafir, për të marrë kreun e tabelës…

CHELSEA - SHEFFIELD

Rikthim i Sheffieldit, Chelsea lëshon pikë

31 August, 2019 @18:25

Prej 2-0 në 2-2! Skuadra e Chelseat sot shpërdori një epërsi dy-golëshe ndaj Sheffieldit në shtëpi, për t’u detyruar më…

CITY - BRIGHTON

City shumë i fortë për Brightonin

31 August, 2019 @18:19

Pas fitores ndaj Bournemouthit xhiron e kaluar, City pa problem e ka mposhtur edhe sot Brightonin. Seria e golave u…

Të gjitha lajmet nga Premier League