Të gjitha lajmet

PREJ GRASSHOPERSIT

Avdijaj në Viborg

Foto: Viborg Official

Avdijaj në Viborg

4 September, 2019 @15:26

Sulmuesi i deritashëm i Grasshopersit, Albion Avdijaj, është anëtar i ri i Viborgut, ka zyrtarizuar faqja e klubit sot transferin.

Avdijaj ka nënshkruar kontratë 3 vjeçare me ekipin në fjalë, derisa 25 vjeçari ka përvojë edhe jashtë Zvicrës pasi që ka luajtur edhe për ekipe të vendeve tjera si Debrecen, Vaduz dhe ekipin e dytë të Wolfsburgut.

Ai do të merr fanellën me numër 9 te ekipi danez.

QATAR 2022

Qatar 2022, publikohet emblema zyrtare

3 September, 2019 @20:02

Kur jemi rreth 3 vite larg Botërorit të vitit 2022, që do të mbahet në Katar, është publikuar një video…

PËRFAQËSUESJA

Ndeshja e dytë, vajzat pësojnë nga Sllovenia

Foto: FFK

3 September, 2019 @19:23

Pas fitores 2-0 në ndeshjen e parë ndaj Turqisë, vajzat e Kosovës pësuan humbje nga Sllovenia në ndeshjen e dytë…

LORD BENDTNER

Afati kalimtar mbyllet magjishëm

Foto: fck.dk

3 September, 2019 @0:06

Në përmbyllje të afatit kalimtar veror, bomba e verës pëlciti në kryeqytetin danez. Nicklas Bendnter ka nënshkruar kontratë një…

PARA NDESHJES NDAJ SHQIPËRISË

Pogba s’luan ndaj Shqipërisë, ftohet talenti

2 September, 2019 @22:18

Për shkak të një lëndimi, njëri ndër lojtarët më të mirë të Kampionit Botëror, Paul Pogba, nuk do të jetë…

MESFUSHORI I KOSOVËS

Besar Halimi prej Brondbyt në Bundesliga 2

Foto: svs1916.de

2 September, 2019 @21:34

Mesfushori i reprezentacionit të Kosovës, Besar Halimi, pasi që u lirua nga Brondby në Danimarkë, ka gjetur angazhman të ri.…

Të gjitha lajmet nga International