Të gjitha lajmet

SULMUESI I KOMBËTARES

Balaj shkëlqen para ndeshjeve të kombëtares

Balaj shkëlqen para ndeshjeve të kombëtares

2 September, 2019 @10:52

Sulmuesi shkodran që la kampionatin rus dhe u bë anëtar i Sturm Grazit këtë verë, ka shkëlqyer në përballjen e djeshme, ku ekipi i tij shënoi fitore ndaj Altachut.

Sturm fitoi si mysafir 1-2, ndërsa Balaj 28 vjeç shënoi të dy golat e skuadrës. Me këto gola, shifra e Balajt në Bundesligën austriake ka kërcyer në tre gola që nga nisma e sezonit.

Bekim Balaj on Vidnews.

 

balaj goli i dyte on Vidnews.

KOMBËTARJA

Shqipëria, të ftuarit për ndeshjet e shtatorit

31 August, 2019 @12:48

Është publikar lista e të ftuarve të Edi Rejas për ndeshjet që Shqipëria i zhvillon në muajin shtator. Shqipëria më…

NASER ALIJI

Mbrojtësi kuqezi në elitën hungareze

Foto nga arkivi

29 August, 2019 @22:36

Pas kalimit nga ekipi i Serie B-së, Virtus Entella, në elitën rumune ku një stinor luajti për Dinamo Bucurestin, tashmë…

DETAJET E BRENDISË

Kapaciteti dhe detajet tjera të “Arenës Kombëtare”

25 August, 2019 @11:35

Në numrin e djeshëm të së përditshmes tiranase Panorama Sport, gazeta ka bërë të ditur disa detaje lidhur me brendinë…

NGA INTERVISTA

Duka tregon për kur pritet të bëhet gati “Arena Kombëtare”

TOPSPORTI/ arkiv

25 August, 2019 @10:58

Kreu i FSHF-së dhe anëtari i Komitetit Ekzekutiv të UEFA-së, Armand Duka, në një intervistë të tij dhënë për TopChannel…

KOMBËTARJA

Shqipëri vs. Islandë, biletat në shitje

24 August, 2019 @11:43

Përmes një njoftimi zyrtar, FSHF ka bërë të ditur që biletat për ndeshjen Shqipëri vs. Islandë kanë dalë në shitje. …

Të gjitha lajmet nga Kombëtarja