Të gjitha lajmet

BULLGARIA - KOSOVA

Bullgaria vs. Kosova, 11-shet startuese

TOPSPORTI / A.P

Bullgaria vs. Kosova, 11-shet startuese

10 June, 2019 @19:38

Pak para ndeshjes, janë publikuar 11-shet startuese të Bullgarisë dhe Kosovës.

BULLGARIA (4-4-2): Mihaylov; Popov, Bozhikov, Goranov, Nedyalkov; Kostadinov, Nedelev, Despodov, Ivanov; Popov, Isa.

KOSOVA (4-2-3-1): Muriqi; Vojvoda, Aliti, Rrahmani, Kololli; Voca, Halimi; Rashica, Celina, Zhegrova; Muriqi.

BULLGARIA - KOSOVA

Bullgaria vs. Kosova, të shitura vetëm 25% të biletave

TOPSPORTI / A.P

10 June, 2019 @18:49

Pak orë para ndeshjes, përfaqësuesi i The Guardian në Bullgari ka njoftuar që për ndeshjen Bullgari vs. Kosovë janë shitur…

NGA KONFERENCA

Balakov kërkon fitore, patjetër

10 June, 2019 @15:46

Selektori i ri i Bullgarisë, Krasimir Balakov, që debutoi për reprezentacionin bullgar në duel ndaj Çekisë, ka kërkuar patjetër fitore…

BET 365

Moldavia pa gjasa në Shqipëri

10 June, 2019 @15:00

Shqipëria pritet të fitojë lehtë ndeshjen e radhës kualifikuese. Bastoret kanë kuotuar 1.53 fitoren e kuqezinjëve në përballjen e nesërme…

BET 365

Bullgaria, favorit i lehtë thonë bastoret

TOPSPORTI/ A. P.

10 June, 2019 @13:59

Përfaqësuesja e Kosovës nuk e ka epitetin e favoritit ndaj Bullgarisë në përballjen e radhës kualifikuese për EURO 2020.…

9 QERSHOR 2018

Një vit

TOPSPORTI/ Erdis Driza

9 June, 2019 @10:22

Sot janë bërë një vjet prej se legjenda e jo vetëm futbollit kosovar ka kaluar në përjetësi. Fadil Vokrri…

Të gjitha lajmet nga EURO 2020