Të gjitha lajmet

PRIZRENI - LIPJANI

Ç1: 10 pikë epërsi në Prizren

Ç1: 10 pikë epërsi në Prizren

17 March, 2019 @19:26

Prizreni është në epërsi pas 10 minutave kundër Lipjanit.

Rezultati është 26-16 në favor të skuadrës së trajnerit Arbnor Rifati.

Malcolm Canada me 7 pikë është aktualisht më i miri te Prizreni, derisa te Lipjani Michael Mitchell me 7 pikë.

STARING FIVE

Pesëshet e para: Prizreni - Lipjani

17 March, 2019 @19:03

Janë caktuar pesëshet e para të Prizrenit dhe të Lipjanit. PRIZRENI: Malcolm Canada, Ergin Grosha, Elliott Cole, Brandon Scott, Blend…

TREPÇA - PRISHTINA

Prishtina e dobësuar, mbijeton Minatorin

17 March, 2019 @18:44

Skuadra e Prishtinës që sot u paraqit në përballjen derbi të ditës ndaj Trepçës pa trajnerin Damir Mulaomerovic, pa Khalid…

PJESA E PARË: UNITED BASKETBALL - FERONIKELI

Përfundon pjesa e parë në Gjilan

17 March, 2019 @18:36

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen United Basketball - Feronikeli. Pas 20 minutave lojë,  rezultati aktual është 14-48 në…

TREPÇA - PRISHTINA

Ç3: +4 për Trepçën

17 March, 2019 @18:13

Pas 30 minutave lojë, rezultati shënon 64-60 në favor të Trepës Samir Zekiqi  me 19 pikë është më i miri…

GAME 2: PRIZRENI - RAHOVECI

Fitore e Rahovecit në Prizren, barazohet seria

TOPSPORTI / A.P

19 April, 2019 @20:47

Pas fitores dramatike në ndeshjen e parë të serisë në Rahovec, Prizreni u mposht sonte në “Sezai Surroi” nga skuadra…

PLAY OFF QUARTERS GAME 2: TREPÇA - BASHKIMI

Bashkimi shpërthen në fund, siguron gj’finalen

19 April, 2019 @20:35

Kampioni aktual i Kosovës Bashkimi ka arritur të fitojë edhe ndeshjen e dytë të serisë çerekfinale të PlayOffit ndaj Trepçës…

GAME 2: PRIZRENI - RAHOVECI

Ç3: ‘Ngushtë’ pas 30 minutave

TOPSPORTI / A,P

19 April, 2019 @20:21

Ka përfunduar çereku i tretë në ndeshjen mes Prizrenit dhe Rahovecit. Ky çerek mes skuadrave ishte plotësisht i barabartë, pasi…

GAME 3: TREPÇA - BASHKIMI

Ç3: Epërsi 8 pikëshe e vendasve

TOPSPORTI / A,P

19 April, 2019 @20:18

Pas 30 minutave lojë në “Minatori”, Trepça ka epërsi 8 pikëshe ndaj mysafirëve të Bashkimit, 70-62. Në çerekun e tretë…

GAME 2: PRIZRENI - RAHOVECI

Prizreni vs. Rahoveci, mbyllet pjesa e parë

TOPSPORTI / A,P

19 April, 2019 @19:45

Një epërsi e lehtë e Prizrenit pas 20 minutave të parë ndaj Rahovecit në “Sezai Surroi”. Çereku i parë mes…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga