Të gjitha lajmet

DUELET E RADHËS

Dalin në shitje biletat për Bullgari-Kosovë

Dalin në shitje biletat për Bullgari-Kosovë

23 May, 2019 @11:01

Federata e Futbollit të Bullgarisë ka nxjerrë në shitje biletat për ndeshjen kualifikuese Bullgaria-Kosova që do të zhvillohet më 10 qershor në 20:45 në Sofje.

Ndeshja që do të luhet në Vasil Levski, për hyrje ka çmimet prej 6 eurosh, më të lirat e deri te 20 euro më të shtrenjtat për publikun.

Kurse ato për VIP kanë çmimin 50 dhe 150 euro.

ORARI, NDESHJET dhe TABELAT DREJT EURO2020

Stadiumi Vasil Levski ka kapacitet prej 44 mijë ulësesh, ndërsa ky do të jetë dueli i dytë mes Bullgarisë dhe Kosovës në Grupin A kualifikues për EURO 2020.

Ndeshja e parë e zhvilluar në Prishtinë kishte përfunduar 1-1.

ORARI

Orari i stërvitjeve të Kosovës

TOPSPORTI/ A. P.

22 May, 2019 @12:59

Federata e Futbollit të Kosovës, pas shpalosjes së ftesave të bëra nga Bernard Challandes për ndeshjet e muajit qershor…

PUBLIKOHEN FTESAT E KOSOVËS

Challandes me emra të rinj për Malin e Zi dhe Bullgarinë

TOPSPORTI/ A. P.

22 May, 2019 @12:43

Kosova ndaj Malit të Zi dhe Bullgarisë në ndeshjet kualifikuese për EURO 2020 që luhen gjatë qershorit, ka ftuar emra…

FTESAT PËRGATITORE, PARA ATYRE ZYRTARE

Edy Reja vjen me risi në kombëtare

Foto: FSHF/fb

21 May, 2019 @12:15

Selektori i ri i kombëtares së Shqipërisë, Edy Reja, që do të debutojë në bankën e kuqezinjëve në duelet kualifikuese…

PARA QERSHORIT

Skocia me trajner të ri para dueleve të qershorit

20 May, 2019 @23:01

Përfaqësuesja e Skocisë do të ketë trajner të ri për ndeshjet kualifikuese të qershorit për EURO 2020. ORARI,…

SANTI CAZORLA

Pas 11 operimeve riftohet në kombëtare

17 May, 2019 @21:47

Santi Cazorla për herë të parë pas 4 vitesh është riftuar në kombëtaren spanjolle. Ish-mesfushori i Arsenalit, gjatë këtyre katër…

Të gjitha lajmet nga EURO 2020