Të gjitha lajmet

ONLINE

Dalin në shitje biletat Shqipëri-Turqi

Dalin në shitje biletat Shqipëri-Turqi

16 February, 2019 @12:05

Federata Shqiptare e Futbollit (FSHF) përmes një njoftimi në faqen zyrtare të saj ka bërë të ditur se kanë dalë në shitje biletat për ndeshjen e parë kualifikuese drejt EURO2020, Shqipëri-Turqi.

Dueli Shqipëria-Turqia do të zhvillohet në Loro Boriçi të Shkodrës, të premten më 22 mars, ndërsa biletat mund të blihen në portalin online të FSHF-së.

GRUPET KUALIFIKUESE dhe ORARI I NDESHJEVE

Çmimet e biletave për këtë ndeshje që nis më ora 20e45 në Shkodër janë të ndara sipas tribunave:

C2, C3 dhe C4 - 1000 lekë;
C1 dhe C5 - 1500 lekë;
D1 dhe D4 - 2000 lekë;
D2 dhe D3 - 3000 lekë;
A dhe B - 8000 lekë;
VIP - 18000 lekë.

EURO 2020

UEFA dënon Malin e Zi para ndeshjes me Kosovën

26 April, 2019 @17:05

Për shkak të koreve raciste të tifozëve në ndeshjen ndaj Anglisë dhe për ndezje të flakadanëve e hudhjeve të gjësendeve…

HEKURAN KRYEZIU

E konfirmon Zurichu, hendikep i madh për Kosovën

22 April, 2019 @10:25

Shtylla e mesfushës së reprezentacionit të Kosovës, Hekuran Kryeziu, ka pësuar lëndim dje në përballjen që ekipi i tij Zurich…

KUALIFIKIMET

Skocia shkarkon trajnerin

18 April, 2019 @14:25

Federata e Futbollit të Skocisë ka bërë të ditur edhe zyrtarisht se ka përfunduar para kohe marrëveshjen me selektorin Alex…

KOMBËTARJA

Prezantohet Reja, mban konferencën e parë

Foto: FSHF

17 April, 2019 @17:35

Tashmë është zyrtarizuar plotësisht! Edi Reja është përzgjedhësi i ri i Kombëtares Shqiptare të futbollit, me trajnerin italian që u…

NGA SERIE C NË KOMBËTAREN KUQEZI

Trajneri që pritet të jetë ndihmës i Rejas në kombëtare

Alessandro Calori/ Foto: CdS

16 April, 2019 @15:13

Njeriu i cili pritet të jetë ndihmës i Edy Rejas në kombëtaren e Shqipërisë, sipas mediave sportive tiranase, është italiani…

Të gjitha lajmet nga EURO 2020