Të gjitha lajmet

NGA REPREZENTACIONI

Dardani e Lisi, në dyshim ndaj Lituanisë!

Foto: fiba.basketball

Dardani e Lisi, në dyshim ndaj Lituanisë!

24 February, 2018 @20:40

FBK përmes një njoftimi të shkurtër ka bërë të ditur se Dardan Berisha dhe Lis Shoshi janë lënduar në ndeshjen e fundit ndaj Polonisë.

Berisha ka lënduar muskulin e pasmë të këmbës, ndërsa Shoshi hundën.

ORARI, NDESHJET DHE TABELA

Në ndërkohë FBK do të bëj të ditur gjendjen e tyre shëndetësore dhe do të kuptohet nëse dyshja do të jetë e gatshme për përballjen ndaj Lituanisë, të hënën.

PRISHTINA

Prishtina zyrtarizon përfocimin e parë

9 August, 2019 @23:08

Kampionia e Superligës së Kosovës në basketboll, Prishtina, pak më parë e zyrtarizoi përforcimin e parë për stinorin 2019/20. Bëhet…

CITY

Pep zbulon se sa do të mungojë Sane

9 August, 2019 @17:06

Leroy Sane pritet të mungojë rreth gjashtë ose shtatë muaj pasi që pësoi lendim të gjurit. 23 vjeçari, krisi ligamentin…

ARRIHET MARRËVESHJA

Gjykatësi vendos për ditët e LaLigas

9 August, 2019 @17:02

La Liga dhe Federata e Futbollit e Spanjës kanë arritur marrëveshje përfundimtare sa i përket orarit të ndeshjeve për sezonin…

DANEZI

Edhe Schone largohet nga Ajaxi

9 August, 2019 @16:56

Transferi më i ri i ekipit të Genoa, Lasse Schone është zyrtarizuar gjatë dites së sotme. Për ekipin e…

RIKTHIM NË SUPERIORE

Ish mbrojtësi i kombëtares dhe Skënderbeut, te Tirana

9 August, 2019 @15:46

Futbollisti me përvojë, që së fundi luajti si mbrojtës te Skënderbeu i Korçës, Kristi Vangjeli, është zytarizuar sot si lojtar…

Të gjitha lajmet nga