Të gjitha lajmet

MEDIA TALK

Dortmund, Arsenal e Everton - në garë për Malcomin

Dortmund, Arsenal e Everton - në garë për Malcomin

29 July, 2019 @8:04

Futbollisti brazilian i Barcelonës, Malcom, është njëri nga lojtarët prej të cilëve Barcelona dëshiron të inaksojë para, ndërsa Mundo Deportivo ka bërë të ditur se interesim për te kanë shfaqur Borussia Dortmund, Everton dhe Arsenal.

Arritja e Antoine Griezmannit në ekip ka bërë që blaugranat të kërkojnë shitjen e brazilianit, i cili pasi që nuk ka arritur të bëj vend në ekip në stinorin e kaluar, ka kërkuar ndërrim ambienti.

Malcom vlerësohet rreth 50 milionë euro, shumë të cilën asnjëra nga ekipet nuk e ka ofruar për katalonasit. Maksimumi i ofertës thuhet të jetë rreth 30 milionëshit për Malcomin.

CITY

Pep zbulon se sa do të mungojë Sane

9 August, 2019 @17:06

Leroy Sane pritet të mungojë rreth gjashtë ose shtatë muaj pasi që pësoi lendim të gjurit. 23 vjeçari, krisi ligamentin…

ARRIHET MARRËVESHJA

Gjykatësi vendos për ditët e LaLigas

9 August, 2019 @17:02

La Liga dhe Federata e Futbollit e Spanjës kanë arritur marrëveshje përfundimtare sa i përket orarit të ndeshjeve për sezonin…

DANEZI

Edhe Schone largohet nga Ajaxi

9 August, 2019 @16:56

Transferi më i ri i ekipit të Genoa, Lasse Schone është zyrtarizuar gjatë dites së sotme. Për ekipin e…

RIKTHIM NË SUPERIORE

Ish mbrojtësi i kombëtares dhe Skënderbeut, te Tirana

9 August, 2019 @15:46

Futbollisti me përvojë, që së fundi luajti si mbrojtës te Skënderbeu i Korçës, Kristi Vangjeli, është zytarizuar sot si lojtar…

DREJTOR SPORTIV

Artim Pollozhani te Flamurtari i Vlorës

9 August, 2019 @15:42

Ish futbollisti i reprezentacionit të Maqedonisë dhe futbollisti i Flamurtarit të Vlorës, Artim Pollozhani, pas vënies së këpucëve në gozhdë…

Të gjitha lajmet nga