Të gjitha lajmet

EVROPIANI NË PRISHTINË

Duele interesante sot në evropian të vajzave

Duele interesante sot në evropian të vajzave

Teksti: FBK

4 August, 2019 @11:36

Kampionati Evropian i Divizionit B për femra U20, vazhdon me ndeshje mjaft interesante.

Turqia dhe Rumania që janë në grup me Kosovën, ndeshen nga ora 16:30, kurse në takimet tjera do të takohen Greqia-Bullgaria (16:30), Kroacia-Izraeli (19:00) dhe Irlanda-Britania e Madhe (19:00). Takimet zhvillohen në Pallatin e Rinisë dhe Sportit në Prishtinë dhe palestrën “1 Tetori”.

Biletat mund ti blini para palestrës “1 Tetori” dhe tek New Borni.

Çmimi i biletës ditore është 1 Euro dhe mund ti shikoni të gjitha ndeshjet ditore.

Të gjitha të hollat që do të grumbullohen nga shitja e biletave do të jepen donacion për fëmijët e prekur nga sëmundja e fibrozës cistike.

CITY

Pep zbulon se sa do të mungojë Sane

9 August, 2019 @17:06

Leroy Sane pritet të mungojë rreth gjashtë ose shtatë muaj pasi që pësoi lendim të gjurit. 23 vjeçari, krisi ligamentin…

ARRIHET MARRËVESHJA

Gjykatësi vendos për ditët e LaLigas

9 August, 2019 @17:02

La Liga dhe Federata e Futbollit e Spanjës kanë arritur marrëveshje përfundimtare sa i përket orarit të ndeshjeve për sezonin…

DANEZI

Edhe Schone largohet nga Ajaxi

9 August, 2019 @16:56

Transferi më i ri i ekipit të Genoa, Lasse Schone është zyrtarizuar gjatë dites së sotme. Për ekipin e…

RIKTHIM NË SUPERIORE

Ish mbrojtësi i kombëtares dhe Skënderbeut, te Tirana

9 August, 2019 @15:46

Futbollisti me përvojë, që së fundi luajti si mbrojtës te Skënderbeu i Korçës, Kristi Vangjeli, është zytarizuar sot si lojtar…

DREJTOR SPORTIV

Artim Pollozhani te Flamurtari i Vlorës

9 August, 2019 @15:42

Ish futbollisti i reprezentacionit të Maqedonisë dhe futbollisti i Flamurtarit të Vlorës, Artim Pollozhani, pas vënies së këpucëve në gozhdë…

Të gjitha lajmet nga