Të gjitha lajmet

KOSOVË - ÇEKI

E barabartë pjesa e parë

Foto: D.SH / TOPSPORTI

E barabartë pjesa e parë

7 September, 2019 @15:49

Pas 45 minutave lojë në “Fadil Vokrri”, rezultati mes Kosovës dhe Çekisë shënon 1-1.

Në këtë pjesë e para në epërsi kaloi Çekia përmes golit të Schick (16’), kurse barazimi i Kosovës erdhi 4 minuta më vonë, me Vedat Muriqin që shënoi mjeshtërisht pas asistimit nga Elbasan Rashani.

Raporti i plotë pas ndeshjes.

KOSOVË - ÇEKI

Rend i gjatë para stadiumit

Foto: D.SH / TOPSPORTI

7 September, 2019 @14:31

Rreth gjysmë orë para ndeshjes, një rend i gjatë me njerëz që po presin për të hyrë është krijuar para…

KOSOVË - ÇEKI

Kosovë vs. Çeki, 11-shet startuese

7 September, 2019 @13:37

Pak para ndeshjes, janë publikuar formacionet startuese të Kosovës dhe Çekisë, me takimin mes tyre që fillon në ora 15:00. …

KOSOVË - ÇEKI

Arrestimi i çekëve, reagojnë mediat dhe ministria çeke

Foto: Indeksonline

7 September, 2019 @11:59

Pas arrestimit të 8 tifozëve çekë nga Policia e Kosovës dje, sot në lidhje me këtë kanë reaguar mediat çeke,…

FRANCË - SHQIPËRI

Francë vs. Shqipëri, formacioni i mundshëm i Shqipërisë

Foto: Panorama

7 September, 2019 @11:51

Me fillim nga ora 20:45, sonte Shqipëria do të jetë mysafire e Francës në kuadër të kualifikimeve drejt EURO2020.

KOSOVË - ÇEKI

Rreth 3 orë para ndeshjes, parashikimi i motit

7 September, 2019 @11:42

Edhe pse sipas parashikimit të djeshëm dukej që sot gjatë ndeshjes do të kishte shi, kjo nuk pritet që…

Të gjitha lajmet nga EURO 2020