Të gjitha lajmet

EKSKLUZIVE

E.J. Boyce, amerikani i dytë te Trepça

E.J. Boyce, amerikani i dytë te Trepça

22 August, 2019 @17:41

Pas Collin Kennedy, Trepça ka nënshkruar marrëveshje me amerikanin e dytë, E.J. Boyce.

a

E.J. Boyce është i gjatë 188 cm dhe luan në pozitat 1 dhe 2.

Amerikani Boyce, në një bisedë ekskluzive me TopSportin ka thënë se me padurim pret që të punoj me Trepçën.

Jam shumë mirënjohës për mundësinë që do të luaj me Trepçën, jam shumë i emocionuar dhe me padurim pres që të punoj me skuadrën.” ka thënë Boyce për TopSportin.

Ky do të jetë përforcimi i dytë i Trepçës për këtë stinor.

JURE GUNJINA

Rahoveci zyrtarizon përforcimin kroat

22 August, 2019 @13:17

Përforcimi kroat i Rahovecit, Jure Gunjina, pak më parë është zyrtarizuar nga skuadra e Rahovecit. Gunjina për faqen e Rahovecit…

EKSKLUZIVE

Trepça nënshkruan me amerikanin Kennedy

21 August, 2019 @22:13

Skuadra mitrovicase, Trepça, ka nënshkruar kontratë me lojtarin amerikan Collin Kennedy. Collin Kennedy është i gjatë 195 cm dhe luan…

YLLI

I huaji i parë te Ylli

20 August, 2019 @16:05

Skuadra e Yllit, sot ka zyrtarizuar të huajin e parë në skuadër. Bëhet fjalë për lojtarin Anthony Adger. Adger është…

YLLI

Edhe Zekiqi te Ylli

19 August, 2019 @23:35

Ylli shtoi në skuadër njërin ndër lojtarët më të mirë të Trepçës, Samir Zekiqin. Samiri në lidhje me transferimin e…

YLLI

Bunjaku transferohet te Ylli

19 August, 2019 @20:01

Talenti prizrenas, Valon Bunjaku, ka arritur marrëveshje me skuadrën nga Suhareka, Yllin. Valoni ishte njëri ndër lojtarët që e kërkonte…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga