Të gjitha lajmet

KORETIN

Edhe Bashkimi nis përgatitjet për 2019/20

Edhe Bashkimi nis përgatitjet për 2019/20

25 July, 2019 @12:22

Skuadra e Bashkimit të Koretinit ka bërë të ditur sot se ka nisur përgatitjet për stinorin e ri 2019/20.

Nën drejtimin e trajnerit të ri të skuadrës Emin Bajrami, skuadra nga Koretini ka bërë të ditur se do të shtojë në skuadër edhe 3-4 përforcime në ndërkohë.

Bashkimi Koretin nuk ka arritur të mbijetojë ndeshjen e barazhit të Ligë së Parë të Kosovës dhe tashmë po kërkon të bëhet kampion i Ligës së Dytë për t’iu rikthyer Ligës së Parë.

CITY

Pep zbulon se sa do të mungojë Sane

9 August, 2019 @17:06

Leroy Sane pritet të mungojë rreth gjashtë ose shtatë muaj pasi që pësoi lendim të gjurit. 23 vjeçari, krisi ligamentin…

ARRIHET MARRËVESHJA

Gjykatësi vendos për ditët e LaLigas

9 August, 2019 @17:02

La Liga dhe Federata e Futbollit e Spanjës kanë arritur marrëveshje përfundimtare sa i përket orarit të ndeshjeve për sezonin…

DANEZI

Edhe Schone largohet nga Ajaxi

9 August, 2019 @16:56

Transferi më i ri i ekipit të Genoa, Lasse Schone është zyrtarizuar gjatë dites së sotme. Për ekipin e…

RIKTHIM NË SUPERIORE

Ish mbrojtësi i kombëtares dhe Skënderbeut, te Tirana

9 August, 2019 @15:46

Futbollisti me përvojë, që së fundi luajti si mbrojtës te Skënderbeu i Korçës, Kristi Vangjeli, është zytarizuar sot si lojtar…

DREJTOR SPORTIV

Artim Pollozhani te Flamurtari i Vlorës

9 August, 2019 @15:42

Ish futbollisti i reprezentacionit të Maqedonisë dhe futbollisti i Flamurtarit të Vlorës, Artim Pollozhani, pas vënies së këpucëve në gozhdë…

Të gjitha lajmet nga