Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BILETAT NË SHITJE

Edhe Gjilani nis shitjen e biletave për ndeshje të Ligës së Konferencës

Edhe Gjilani nis shitjen e biletave për ndeshje të Ligës së Konferencës


5 July, 2022 @12:59

Klubi i Gjilanit ka bërë të ditur se ka nisur shitjen e biletave për ndeshjen që ekipi i tyre do ta zhvillojë ndaj skuadrës së Liepajës për ndeshjen e 7 korrikut që luhet në Fadil Vokrri.

Biletat për ndeshjen Gjilani-Liepaja kanë çmim më të shtrenjtë sesa ato që i vuri në shitje Ballkani për ndeshje ndaj Zalgirisit.

Sipas tribunave në Fadil Vokrri, Lindja kushton 5euro, Perëndimi 10, ndërsa VIP 20euro.

Biletat shiten në Teatrin e Qytetit në Gjilan dhe pranë stadiumit Fadil Vokrri.


 
Të gjitha lajmet nga Conference League