Të gjitha lajmet

EDIN DZEKO SOT NË STAMBOLL

Fenerbahçe i hyn në pazar Interit

Fenerbahçe i hyn në pazar Interit

27 May, 2019 @16:04

Forma e keqe e kaluar në stinorin e posa përfunduar të Superligës turke për Fenerbahçen, duket se do të jetë çështje e harruar shpejt.

Kjo, pasi që ekipi ka vendosur të intervenojë radikalisht në skuadër për stinorin e ri dhe tash pritet të marrë emra të mëdhenjë në ekip për sezonin në vijim.

Sipas agjencisë së lajmeve turke, DHA, Fenerbahçe sot do të mbajë takim me sulmuesin me përvojë nga Bosnja e Hercegovina, Edin Dzeko, për të cilin para disa ditësh është thënë se ka nënshkuar kontratë personale me Interin.

TEAM OF THE SEASON 2018/19

11-shja më e mirë e stinorit 2018/19 në Serie A

27 May, 2019 @15:17

Stinori 2018/19 i Serie A-së nuk dha befasi sa i përket titullit kampion, ku Juventusi e fitoi atë pa shumë…

LUCIANO SPALLETTI

Miliona për ndarje me ekipin

27 May, 2019 @11:40

Inter do të duhet të paguajë një shumë të mirë të parave për largimin e Lucianon Spallettit nga ekipi. …

XHIRO XXXVIII

Atalanta e Inter në Champions, Milan në Europa League

26 May, 2019 @22:36

Në mënyrë tejet dramatike është mbyllur sezoni në Serie A. Atalanta, Inter e Milan, skuadra këto që po luftonin për…

TORINO - LAZIO

Torino kryen sezonin me rekord ekipor

26 May, 2019 @17:12

Torino ka shënuar fitore ndaj Lazios në duelin e xhiros së fundit të Serie A-së për këtë stinor, 3-1. …

KOMBINATORIKA

Kombinimet italiane për Ligë të Kampionëve

26 May, 2019 @11:51

Para 90 minutëshit të fundit për ekipe, Atalanta, Inter, Milan dhe Roma janë në betejat vendimtare për Ligë të Kampionëve.…

Të gjitha lajmet nga Serie A