Të gjitha lajmet

FERONIKELI - MILAN

Feronikeli vs. Milan, 11-shet startuese

Foto: G.P / TOPSPORTI

Feronikeli vs. Milan, 11-shet startuese

10 August, 2019 @20:24

Pak para ndeshjes, janë publikuar 11-shet startuese të Feronikelit dhe Milanit, të cilat sonte përballen mes vete në një ndeshje miqësore në Prishtinë.

FERONIKELI: Florian Smakiqi, Përparim Islami, Yll Hoxha, Arbër Prekazi, Lapidar Lladrovci, Albert Dabiqaj, Astrit Fazliu, Kastriot Rexha, Jean Da Silva, Mendurim Hoti, Milosh Krkotic.

MILAN: Donnarumma, Calabria, Gabbia, Romagnoli, Rodriguez, Krunic, Biglia, Calhanoglu, Suso, Castillejo, Andre Silva.

FERONIKELI - MILAN

Skuadrat në ‘nxemje’, stadiumi jo shumë i mbushur

Foto: G.P / TOPSPORTI

10 August, 2019 @20:06

Pak para ndeshjes skuadrat e Feronikelit dhe Milanit kanë filluar ‘nxemjet’. Ndërkohë, momentalisht bie në sy stadiumi jo edhe aq…

NGA KONFERENCA

Baresi e Massaro të befasuar për pritje dhe sulmuesit më të rrezikshëm

Foto: G. P.

10 August, 2019 @14:52

Në konferencën për shtyp para ndeshjes miqësore që Feronikeli do të luaj ndaj Milanit, kanë folur dyshja legjendare e rossonerëve,…

SKUADRA E MILANIT

Milan vjen me këta lojtarë në Kosovë

9 August, 2019 @14:21

Skuadra e Milanit përmes një njoftimi ka bërë të ditur 24-shen që udhëton për Kosovë për miqësoren me Feronikelin. …

TRANSFER

Edhe një transfer te Ballkani

Foto: FC Ballkani

7 August, 2019 @14:49

Pas dy përforcimeve nga Kameruni që u zyrtarizuan dje, klubi futbollistik Ballkani sot ka njoftuar opinionin me një tjetër…

TRANSFER

Ballkani zyrtarizon kamerunasin e dytë

Foto: KF Ballkani

6 August, 2019 @20:01

Klubi futbollistik Ballkani ka firmosur me futbollistin kamerunas Marius Stephane Tatkeu Yimkoua. Kjo u bërë e ditur përmes një postimi…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga