Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Anglia U21 - Kosova U21

Formacionet zyrtare: Anglia U21 - Kosova U21

9 September, 2019 @20:07

Janë caktuar formacionet zyrtare të Anglisë U21 dhe Kosovës U21.

ANGLIA U21: Ramsdale, Aarons, Chalobah, Godfrey, Davies, Nelson, Gibbs-White, Nketiah, Foden, Sessegnon, Guehi

KOSOVA U21: Smakiqi, Kolgeci, Xhemajli, Mema, Kastrati, Abedini, Hajrizi, Zekaj, Gashi, L.Kastrati, Daku.

KOSOVA

Nisen për në Angli

FOTO / ffk

9 September, 2019 @11:01

Kombëtarja e Kosovës, është nisur për në Angli. Djelmoshat e trajnerit Bernard Challandes, ndeshjen kundër Anglisë do të luajnë të…

BASTORET

Anglia favorite absolute, kaq japin bastoret për fitoren e Kosovës

Foto: FA/fb

9 September, 2019 @8:12

Një ditë para ndeshjes së pestë të Kosovës në ciklin kualifikues për EURO 2020, bastoret kanë rreshtuar normalisht gjysmëfinalistin e…

KOSOVA U21

Kosova U21 e gatshme për Anglinë U21

FOTO / ffk

8 September, 2019 @23:23

Kosova U21, sonte e ka zhvilluar seancën e fundit stërvitore në stadiumin “KCOM” në Hull City. Trajneri i përfaqësueses Rafet…

YJET E VENDIT

Përfundojnë stërvitjet e fundit para nisjes për në Angli

Fotot: FFK

8 September, 2019 @19:37

Kombëtarja e Kosovës e ka zhvilluar seancën e fundit stërvitore në stadiumin “Fadil Vokrri” para udhëtimit në Angli.

TEAM OF THE GAMEWEEK

Mërgim Vojvoda në ekipin më të mirë nga FranceFootball

TOPSPORTI/ A. P.

8 September, 2019 @11:52

Prestigjiozja franceze, France Football, ka futur në 11-shen më të mirë të Evropës futbollistin e Kosovës, Mërgim Vojvoda.

Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja