Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Prishtina - Trepça ‘89

FOTO / Prishtina fc

Formacionet zyrtare: Prishtina - Trepça ‘89

15 May, 2019 @15:33

Janë caktuar formacionet zyrtare të Prishtinës dhe të Trepçës ‘89.

PRISHTINA: Bekaj, Thaqi, Bekteshi, Dallku, Bashiru, Miftaraj, Ahmeti, Mustafa, Mankenda, Pefqeli, Khalid.

TREPÇA ‘89:  Beqiri, Pira, Basriu, Kaqiku, Muja, Maloku, Hoti, Avdyli, Hyseni, Traore, Herman.

PAS PËRPLASJES

Valmir Veliu është mirë

12 May, 2019 @1:07

Futbollisti i ri i Llapit, Valmir Veliu, pas përplasjes kokë më kokë me Diar Miftarajn e Prishtinës sot gjatë derbit…

ARDIAN NUHIU

Gabimi i parë, vendosi

12 May, 2019 @0:47

Trajneri i ekipit kampion në fuqi të Kosovës, Drita, Ardian Nuhiu, në deklaratën e tij pas ndeshjes ndaj Feronikelit sot…

ZEKIRIJA RAMADANI

Mbeten edhe dy finale

TOPSPORTI/Arkiv

12 May, 2019 @0:35

Trajneri i Feronikelit, Zekirija Ramadani, pas fitores së sotme ndaj Dritës ka thënë që ekipi i tij ka gjetur shpejt…

TAHIR BATATINA

Referimi skandaloz, Llapi s’mund të luajë kundër 16 vetave

12 May, 2019 @0:07

Në deklaratën e tij pas ndeshjes, trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka qenë kritik ndaj referëve. Ai ka thënë…

MIREL JOSA

Nuk shoh si luajnë kundërshtarët

TOPSPORTI/ Arkiv

11 May, 2019 @23:57

Trajneri i Prishtinës, Mirel Josab, në deklaratën e tij për media pas ndeshjes së fituar ndaj Llapit 1-0 ka thënë…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga