Të gjitha lajmet

FRANCË - SHQIPËRI

Francë vs. Shqipëri, kuotat e bastoreve

Francë vs. Shqipëri, kuotat e bastoreve

6 September, 2019 @11:32

Në prag të ndeshjes Francë vs. Shqipëri, le të shohim se si qëndrojnë kuotat e bastoreve për këtë takim.

Bet365 favorit absolut sheh Francën, fitoren e së cilës e kuoton me 1.11, barazimi kuotohet me 10, kurse fitorja e Shqipërisë mban kuotën 34.

EURO 2020 - KUALIFIKIMET

Kjo ndeshje luhet nesër (7 shtator) me fillim nga ora 20:45.

FRANCË - SHQIPËRI

Francë vs. Shqipëri drejtohet nga gjyqtari spanjoll

6 September, 2019 @11:26

Jesús Gil Manzano do të jetë gjyqtari kryesor i ndeshjes së nesërme mes Francës dhe Shqipërisë, ndeshje e vlefshme për…

KOSOVË - ÇEKI

Kosovë vs. Çeki, kë favorizojnë bastoret?

6 September, 2019 @10:35

Një ditë para ndeshjes mes Kosovës dhe Çekisë, le të shohim se kë favorizojnë bastoret. Sipas bet365, fitorja e Kosovës…

KOSOVË - ÇEKI

Kosovë vs. Çeki drejtohet nga gjyqtari holandez

6 September, 2019 @10:30

Danny Makkelie është holandezi që do ta drejtojë ndeshjen mes Kosovës dhe Çekisë, ndeshje e vlefshme për kualifikim drejt EURO2020. …

KOSOVË - ÇEKI

Kosovë vs. Çeki, orari i konferencave dhe stërvitjeve

TOPSPORTI / A.P

6 September, 2019 @10:24

Kur jemi një ditë para ndeshjes, Federata e Futbollit të Kosovës ka njoftuar për orarin e konferencave të të dy…

ZVICRA

Xhaka s’e ka problem, ia jep shiritin Shaqirit

6 September, 2019 @10:15

Pasi e kuptoi që kapiten për ndeshjet e shtatorit ndaj Irlandës dhe Gjibraltarit do të jetë Granit Xhaka dhe jo…

Të gjitha lajmet nga EURO 2020