Të gjitha lajmet

FBK

Hapet afati kalimtar dimëror

BOROZANI / Arkiv

Hapet afati kalimtar dimëror

8 January, 2018 @17:25

Derisa ekipet kanë zyrtarizuar lojtarët e tyre dhe kalimet dimërore kanë filluar, FBK sot edhe zyrtarisht ka bërë të ditur se është hapur afati kalimtar i lojtarëve.

Skuadrat tash duhet t’i regjistrojnë deri të premten përforcimet e tyre dimërore ashtu që ata të kenë të drejtë loje në stinorin pranveror.

Skuadrat mund të përforcohen deri më 12 janar në të gjitha garat e FBK-së.

TABELA AKTUALE

Ndërsa stinori pranveror i Superligës së Kosovës do të fillojë me 13/14 janar.

PRISHTINA

Prishtina zyrtarizon përfocimin e parë

9 August, 2019 @23:08

Kampionia e Superligës së Kosovës në basketboll, Prishtina, pak më parë e zyrtarizoi përforcimin e parë për stinorin 2019/20. Bëhet…

CITY

Pep zbulon se sa do të mungojë Sane

9 August, 2019 @17:06

Leroy Sane pritet të mungojë rreth gjashtë ose shtatë muaj pasi që pësoi lendim të gjurit. 23 vjeçari, krisi ligamentin…

ARRIHET MARRËVESHJA

Gjykatësi vendos për ditët e LaLigas

9 August, 2019 @17:02

La Liga dhe Federata e Futbollit e Spanjës kanë arritur marrëveshje përfundimtare sa i përket orarit të ndeshjeve për sezonin…

DANEZI

Edhe Schone largohet nga Ajaxi

9 August, 2019 @16:56

Transferi më i ri i ekipit të Genoa, Lasse Schone është zyrtarizuar gjatë dites së sotme. Për ekipin e…

RIKTHIM NË SUPERIORE

Ish mbrojtësi i kombëtares dhe Skënderbeut, te Tirana

9 August, 2019 @15:46

Futbollisti me përvojë, që së fundi luajti si mbrojtës te Skënderbeu i Korçës, Kristi Vangjeli, është zytarizuar sot si lojtar…

Të gjitha lajmet nga