Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Ismajli gjen golin e parë në Serie A (Video)

Ismajli gjen golin e parë në Serie A (Video)


18 April, 2021 @16:10

Mbrojtësi i kombëtares shqiptare, Ardian Ismajli, ka shënuar golin e tij të parë në Serie A.

Futbollisti i skuadrës Spezia, ka shënuar në minutën 34’ të ndeshjes kundër Bolognas, për rezultatin 2-1 në të mirë të kundërshtarit.

Ismajli shënoi pasi ishte në pozitë të volitshme për të shënuar në harkimi prej kornerit.


 
Të gjitha lajmet nga Kombëtarja