Të gjitha lajmet

RAHOVECI TV

KB Rahoveci zyrtarizon TV kanalin e klubit

KB Rahoveci zyrtarizon TV kanalin e klubit

4 August, 2019 @14:08

Nënkampioni i Kosovës në basketboll, KB Rahoveci, sot ka zyrtarizuar marrëveshjen me operatorin Artvision për të nisur kanalin televiziv të klubit të basketbollit.

Kështu, KB Rahoveci tash e tutje do të ketë materiale shtesë në platformën televizive Rahovec Channel, ku do të transmetohen reprizat e ndeshjeve të ekipit, kronika, seanca stërvitore, etj.

Transmetimi do të fillojë gjatë 48 orëve të ardhshme.

CITY

Pep zbulon se sa do të mungojë Sane

9 August, 2019 @17:06

Leroy Sane pritet të mungojë rreth gjashtë ose shtatë muaj pasi që pësoi lendim të gjurit. 23 vjeçari, krisi ligamentin…

ARRIHET MARRËVESHJA

Gjykatësi vendos për ditët e LaLigas

9 August, 2019 @17:02

La Liga dhe Federata e Futbollit e Spanjës kanë arritur marrëveshje përfundimtare sa i përket orarit të ndeshjeve për sezonin…

DANEZI

Edhe Schone largohet nga Ajaxi

9 August, 2019 @16:56

Transferi më i ri i ekipit të Genoa, Lasse Schone është zyrtarizuar gjatë dites së sotme. Për ekipin e…

RIKTHIM NË SUPERIORE

Ish mbrojtësi i kombëtares dhe Skënderbeut, te Tirana

9 August, 2019 @15:46

Futbollisti me përvojë, që së fundi luajti si mbrojtës te Skënderbeu i Korçës, Kristi Vangjeli, është zytarizuar sot si lojtar…

DREJTOR SPORTIV

Artim Pollozhani te Flamurtari i Vlorës

9 August, 2019 @15:42

Ish futbollisti i reprezentacionit të Maqedonisë dhe futbollisti i Flamurtarit të Vlorës, Artim Pollozhani, pas vënies së këpucëve në gozhdë…

Të gjitha lajmet nga