Të gjitha lajmet

EDON ZHEGROVA

Basel prezenton Zhegrovën

Foto & Video/ Basel Official

Basel prezenton Zhegrovën

4 February, 2019 @22:03

Mesfushori i ri i Kosovës, Edon Zhegrova, është prezentuar në Basel para një ore.

Në një intervistë të shkurt me fanellë të Baselit, Zhegrova ka thënë se do të bëj më të mirën për klubin, ndërsa ka treguar se është takuar me Albian Ajetin.

Zhegrova është huazuar për 1.5 vjet te Basel nga Genk, ndërsa ekipi zviceran në fund të stinorit 2019/20, do të vendos për mundësinë e blerjes së lojtarit.

DONIS AVDIJAJ

Avdijaj gjysmë ore në barazim

22 July, 2019 @23:37

Futbollisti i Kosovës, Donis Avdijaj, ka qenë për 30 minutat e fundit të ndeshjes miqësore Trabzonspor - Haladas në fushë.…

VEDAT MURIQI

Makineria e golave Muriqi, tre golat e fundit të ekipit me vulën e tij

Foto: Fenerbahçe/fb

22 July, 2019 @22:30

Vedat Muriqi 25 vjeç është duke kaluar fazë tejet të mirë përgatitore me ekipin e madh turk, Fenerbahçe. Që prej…

MËSOHET STADIUMI

Anglia përcakton stadiumin për Kosovën U21

17 July, 2019 @17:29

Kosova U21 nën drejtim të Rafet Prekazit është ende pa humbje, më saktë, pa pikë të humbura në kualifikime për…

DUELI MIQËSOR

Amir Rrahmani vs. Donis Avdijaj në miqësore

15 July, 2019 @13:12

Dyshja e reprezentacionit të Kosovës që këtë verë dolën në klube të reja, Amir Rrahmani dhe Donis Avdijaj, do të…

FAZA E PARË E SHITJES SË BILETAVE

UEFA: Rekord kërkesë për biletat e EURO2020

9 July, 2019 @15:13

Në fazën një mujore të shitjes së biletave për ndeshjet e EURO 2020, UEFA-ja ka raportuar rekord-kërkesë nga tifozët rreth…

Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja