Të gjitha lajmet

BASTORET

Koeficienti i Kroacisë ndaj Kosovës, 1.01

Koeficienti i Kroacisë ndaj Kosovës, 1.01

30 August, 2017 @14:00

Bastoret veçse kanë publikuar mundësitë e luajtjes së ndeshjeve kualifikuese për Kampionatin Botëror Rusia 2018, ndërsa koeficienti i Kosovës përballë Kroacisë është i nivelit të vështirë të mundshmes. Derisa Kroacia pothuajse ka fituar ndeshjen me koeficient 1.01, barazimi është kuotuar 16.5 ndërsa fitorja e Kosovës, 51.

NGA LAUSSANNE TE MAINZ

Benjamin Kololli në Bundesligë

30 August, 2017 @13:53

Mesfushori i reprezentacionit të Kosovës, Benjamin Kololli, pritet që të zyrtarizohet si lojtar i ri i Mainzit në Bundesligë, ka…

KWADWO ASAMOAH PARA LARGIMIT

Asamoah afër Galatasarayit

30 August, 2017 @13:44

Mesfushori i palodhshëm i Juventusit, Kwadwo Asamoah, po vazhdon bisedimet me ekipin turk, Galatasaray. Mediat turke kanë bërë të ditur…

GABRIEL BARBOSA DREJT BENFICAs

Barbosa para zyrtarizimit te Benfica

Foto: fcinter.it

30 August, 2017 @13:37

Inter është shumë afër që të huazojë sulmuesin Gabriel Barbosa te Benfica, duke paguar 60% të rrogës së tij. Sipas…

LUCAS PEREZ DREJT DEPORTIVOS

Perez rikthehet në Spanjë

30 August, 2017 @13:33

Sulmuesi për të cilin Arsenal pagoi stinorin e kaluar 20 milionë euro, Lucas Perez, pritet që të kthehet si huazim…

JEREMY TOLJAN TE BORUSSIA DORTMUND

Reprezentuesi gjerman, zyrtarizohet te Dortmund

Foto: bvb.de

30 August, 2017 @13:06

Skuadra e Borussia Dortmundit para pak çastesh ka zyrtarizuar lojtarin e ri të saj në ekip. Fjala është për mbrojtësin…

KIERAN GIBBS KALON TE WBA

Gibbs ndërron ambient në Premier Ligë

30 August, 2017 @12:53

Mbrojtësi 27 vjeçar i Anglisë, që deri sot ka djersitur fanellën e Arsenal është lojtar i ri i West Bromwich…

DOUGLAS PEREIRA TE BURSASPOR

Prej Barcelonës te Bursa

30 August, 2017 @12:32

Mbrojtësi i krahut të Barcelonës, pritet që shpejt të zyrtarizohet si lojtar i ri i ekipit turk, Bursaspor. Sipas raportimeve…

NICOLAS BURDISSO TE TORINO

Ish mbrojtësi i Romës dhe Interit, te Torino

30 August, 2017 @12:22

Tuttomercatoweb ka bërë të ditur pak më parë se ish-mbrojtësi i Interit, Romës dhe reprezentacionit argjentinas, Nicolas Burdisso ka arritur…

BENEDIKT HOWEDES TE JUVENTUS

Gjermani arrin te Juventus

30 August, 2017 @12:06

Mbrojtësi me përvojë, gjermani 29 vjeç, 187 centimetra i gjatë, Benedikt Höwedes, ka arritur sot në Torino për të finalizuar…

FORMACIONI I MUNDSHËM

Edhe Latifi pritet të jetë startues te Panucci

Foto: FSHF

30 August, 2017 @10:17

Selektori i ri i kombëtares shqiptare, Christian Panucci, gjatë tërë ditës së djeshme ka provuar formacione që do të mund…

KOSOVA U21

3 pikë më pak, eliminohet Kosova U21

Foto: FFK

16 October, 2018 @18:49

Kosova U21 është mposhtur pak më parë edhe në ndeshjen e fundit kualifikuese për Evropianin "Italia 2019". Izraeli U21…

KOMBINIMET E LIGËS SË KOMBEVE

UEFA: Ky është kombinimi i Kosovës për ngritje

Fotot: FSF/fb

16 October, 2018 @18:33

Përfaqësuesja e Kosovës pas 4 ndeshjeve të para në Ligë të Kombeve ka arritur të regjistrojë 2 fitore dhe 2…

KOSOVA U19

Përfundon aventura e Kosovës U19

16 October, 2018 @17:19

Përkundër dy barazimeve në dy ndeshjet e para, Kosova U19 shancat për kalim tutje i ka shuar sot pas humbjes…

KOSOVA U19

Kosova U19 vs. Sllovenia U19, mbyllet pjesa e parë

16 October, 2018 @16:14

Pas 45 minutave lojë, Kosova U19 ndodhet në disavantazh të dyfishtë, 0-2, ndaj Sllovenisë. FORMACIONI STARTUES I KOSOVËS Golat…

KOSOVA U21

Izraeli U21 vs. Kosova U21, formacionet startuese

16 October, 2018 @16:01

Me fillim nga ora 17:00, Kosova U21 luan si mysafire e Izraelit U21. Formacionet startuese:

Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja