Të gjitha lajmet

KOMBINATORIKA

Kombinimet italiane për Ligë të Kampionëve

Kombinimet italiane për Ligë të Kampionëve

26 May, 2019 @11:51

Para 90 minutëshit të fundit për ekipe, Atalanta, Inter, Milan dhe Roma janë në betejat vendimtare për Ligë të Kampionëve.

Cili ekip do ta fitojë këtë luftë, që përveç të ardhurave është edhe prestigj për skuadrat e sotme? Atalanta e Inter hynë në xhiron e fundit me 66 pikë, Milan është me 65, ndërsa Roma konsiderohet autsajdere, por gjasa teorike me 63 pikë, ka!

Shiko TABELËN AKTUALE

ATALANTA në ChampionsLeague, nëse…

Mposhtin Sasuolon.

Barazojnë me Sassuolon, por Inter e Milan nuk fitojnë sot.

Humbin nga Sassuolo, por edhe Inter, Milan e Roma humbin.

INTER në ChampionsLeague, nëse…

Mposhtin Empolin sot.

Arrijnë të njëjtin rezultat si Milani sot.

Inter mposhtet, por Milan barazon.

Inter mposhtet 1-0, Milan humb dhe Roma fiton me deri tre gola diferencë.

MILAN në ChampionsLeague, nëse…

Mposhtin SPAL-in sot, dhe njëra nga Atlanta e Inter nuk fiton.

Milan barazon, ndërsa Inter e Atalanta mposhten dhe Roma fiton.

Milan barazon, Inter nuk mposhtet dhe Atalanta humb.

ROMA në ChampionsLeague, nëse…

Mposht Parmën me 5 gola dallim, Inter mposhtet 1-0, Atalanta merr pikë dhe Milan humb.

Mposht Parmën, derisa Atalanta, Inter dhe Milan - humbin.

DITA E FUNDIT

Kombinimet për mbijetesë në Serie A

26 May, 2019 @10:52

Dita e fundit e stinorit në Serie A. Ditë jetike për disa skuadra që janë në rrezik për rënie. Udinese…

SKY SPORTS

Dzeko ka bërë marrëveshjen, priten ekipet

26 May, 2019 @10:23

Sipas një raporti të botuar në Sky Sports Italia, sulmuesi boshnjak i Romës, Edin Dzeko, ka arritur marrëveshje personale me…

CALCIO MERCATO

Igli Tare drejt qytetit të modës!

25 May, 2019 @18:49

Drejtori sportiv i Lazios, Igli Tare, mund të bëhet njëri ndër transferet e Milanos përgjatë kësaj vere, raportojnë mediat italiane.…

TE INTER

Dy sulmues si dhuratë për Conten

23 May, 2019 @14:37

Inter pritet t’i bëj një dhuratë që në mirë se ardhje, trajnerit që po përfolet si i ri te neroazzurrët,…

ANDRE SILVA

Rikthehet në Milan

21 May, 2019 @15:07

Sulmuesi portugez që ishte huazuar te Sevilla këtë stinor, Andre Silva, ka konfirmuar mos vazhdimin e klubin dhe kthimin e…

Të gjitha lajmet nga Serie A