Të gjitha lajmet

ONLINE BILETAT

Kosova - Mali i Zi, biletat dalin në shitje më...

Kosova - Mali i Zi, biletat dalin në shitje më...

1 October, 2019 @14:28

Tashmë dihet data dhe ora e saktë kur do të duhet qëndruar online për të kapur një biletë për duelin ndër më të rëndësishmit të Kosovës në kualifikime për EURO 2020.

TABELA AKTUALE dhe ORARI I NDESHJEVE

Biletat për ndeshjen Kosova - Mali i Zi do të dalin në shitje online më 7 tetor 2019 në orën 16:00, mëson TopSporti.com nga platforma zyrtare e shitjes së biletave për ndeshjet e Kosovës, TiksApp.

TABELA AKTUALE dhe ORARI I NDESHJEVE

Kosova do të duhet të mposht patjetër Malin e Zi që të vazhdojë shpresën për kualifikim në EURO 2020, pas së cilës me një fitore ndaj Çekisë jashtë, do të shkruhej historia.

PËR DUELIN JETIK

Biletat për Turqi-Shqipëri, dalin në shitje më 4 tetor

30 September, 2019 @11:25

FSHF ka lëshuar njoftim sot për të gjithë të interesuarit, se biletat e ndeshjes kualifikuee për EURO 2020, Turqi-Shqipëri, do…

BILD

Nëse s’mbron Neuer, s’japim lojtarë për reprezentacion

25 September, 2019 @15:02

Kreu i Bayern Munichut, Uli Höness ka deklaruar se klubi nuk do të dërgojë asnjë lojtar në kombëtare gjermane nëse…

NATIONS LEAGUE

Kosova në Ligën C, ndërrohet formati i Ligës së Kombeve

24 September, 2019 @20:38

UEFA-ja ka bërë gati listën e skuadrave të ndara në ligat përkatëse për Ligën e Kombeve 2020/21, me pak rregullime…

LISTA E MALIT TË ZI

Lista e Malit të Zi ndaj Kosovës e Bullgarisë

24 September, 2019 @16:00

Një nga kundërshtarët e Kosovës në Grupin A kualifikues drejt EURO 2020, Mali i Zi, ka publikuar listën e të…

PËR MIQËSORE

Gati gjysma e biletave, ende në shitje

TOPSPORTI/ Arian Paçarizi

24 September, 2019 @0:40

Pas lëshimit të biletave online në shitje për miqësoren Kosova - Gjibraltari në ora 17:00 (23 shtator) tashmë edhe pas…

Të gjitha lajmet nga EURO 2020