Të gjitha lajmet

KOSOVË - ÇEKI

Kosovë vs. Çeki, kë favorizojnë bastoret?

Kosovë vs. Çeki, kë favorizojnë bastoret?

6 September, 2019 @10:35

Një ditë para ndeshjes mes Kosovës dhe Çekisë, le të shohim se kë favorizojnë bastoret.

Sipas bet365, fitorja e Kosovës mban kuotën 3.10, barazim mban kuotën 3.30, kurse favorite për të fituar parashihet të jetë Çekia, fitorja e së cilës mban kuotën 2.50.

EURO 2020 - KUALIFIKIMET

Ndeshja në fjalë luhet nesër (7 shtator) me fillim nga ora 15:00 në “Fadil Vokrri” të kryeqytetit.

KOSOVË - ÇEKI

Kosovë vs. Çeki drejtohet nga gjyqtari holandez

6 September, 2019 @10:30

Danny Makkelie është holandezi që do ta drejtojë ndeshjen mes Kosovës dhe Çekisë, ndeshje e vlefshme për kualifikim drejt EURO2020. …

KOSOVË - ÇEKI

Kosovë vs. Çeki, orari i konferencave dhe stërvitjeve

TOPSPORTI / A.P

6 September, 2019 @10:24

Kur jemi një ditë para ndeshjes, Federata e Futbollit të Kosovës ka njoftuar për orarin e konferencave të të dy…

ZVICRA

Xhaka s’e ka problem, ia jep shiritin Shaqirit

6 September, 2019 @10:15

Pasi e kuptoi që kapiten për ndeshjet e shtatorit ndaj Irlandës dhe Gjibraltarit do të jetë Granit Xhaka dhe jo…

PLANI I EDY REJAS NDAJ FRANCËS

Reja do të provojë një 11-she ndryshe ndaj kampionit botëror

Foto: FSHF

6 September, 2019 @0:20

Selektori italian i Shqipërisë, Edy Reja, pasi që ka arritur në Francë, është duke përgatitur një formacion me 11-she të…

NË NDESHJEN E RADHËS

Ish ylli i Kosovës, pensionohet në ndeshje ndaj Çekisë

5 September, 2019 @21:08

Tashmë ka vendosur. Pas ndihmës së madhe që i dha Kosovës në kohën kur ishte më së vështiri, tash 33…

Të gjitha lajmet nga EURO 2020