Të gjitha lajmet

KOSOVË - ÇEKI

Kosovë vs. Çeki, notat e lojtarëve

Foto: D.SH / TOPSPORTI

Kosovë vs. Çeki, notat e lojtarëve

7 September, 2019 @17:06

Pas fitores së madhe ndaj Çekisë, TopSporti ka notuar lojtarët varësisht prej paraqitjeve të treguar sot.

NOTAT E LOJTARËVE:

Muriç 5.5, Rrahmani 7, Aliti 7, Vojvoda 7.5, Hadërgjonaj 7, Halimi 6.5, Voca 7, Celina 8, Zhegrova 5.5 , Rashani 6.5, Muriqi 8.5.

Rezervistët: V. Berisha 7, Muslija 7, Rashkaj 7.

KOSOVË - ÇEKI

Jemi të parët në grup!

Foto: TOPSPORTI / D.SH

7 September, 2019 @16:58

Edhe pse ndoshta vetëm për pak orë pasi që Anglia e zhvillon ndeshjen e saj sonte, Kosova momentalisht është lidere…

KOSOVË - ÇEKI

E barabartë pjesa e parë

Foto: D.SH / TOPSPORTI

7 September, 2019 @15:49

Pas 45 minutave lojë në “Fadil Vokrri”, rezultati mes Kosovës dhe Çekisë shënon 1-1. Në këtë pjesë e para në…

KOSOVË - ÇEKI

Rend i gjatë para stadiumit

Foto: D.SH / TOPSPORTI

7 September, 2019 @14:31

Rreth gjysmë orë para ndeshjes, një rend i gjatë me njerëz që po presin për të hyrë është krijuar para…

KOSOVË - ÇEKI

Kosovë vs. Çeki, 11-shet startuese

7 September, 2019 @13:37

Pak para ndeshjes, janë publikuar formacionet startuese të Kosovës dhe Çekisë, me takimin mes tyre që fillon në ora 15:00. …

KOSOVË - ÇEKI

Arrestimi i çekëve, reagojnë mediat dhe ministria çeke

Foto: Indeksonline

7 September, 2019 @11:59

Pas arrestimit të 8 tifozëve çekë nga Policia e Kosovës dje, sot në lidhje me këtë kanë reaguar mediat çeke,…

Të gjitha lajmet nga EURO 2020