Të gjitha lajmet

GJERMANIA U21 - KOSOVA U21

Ku mund ta shikoni ndeshjen e Kosovës?

Ku mund ta shikoni ndeshjen e Kosovës?

5 September, 2017 @18:55

Ndeshjen mes Gjermanisë U21 dhe Kosovës U21 mund ta shikoni në Eurosport-in gjerman. Takimi fillon pas pak minutave.

FORMACIONET ZYRTAREGJERMANIA - KOSOVA U21

Përkrahje nga bashkëatdhetarët në Osnabruck për Kosovën

5 September, 2017 @18:32

Nga fotot e publikuara pak para ndeshjes, shihet një numër i madh i kosovarëve në mbështetje të Kosovës U21 në…

GJERMANIA - KOSOVA U21

Gjermani vs. Kosova U21, publikohen formacionet

5 September, 2017 @18:23

Pak para ndeshjes janë publikuar formacionet startuese të Gjermanisë U21 dhe Kosovës, në takimin e vlefshëm për kualifikimet drejt Euro2021. …

PARA NDESHJES KOSOVA - FINLANDA

Kapiteni i Finlandës me fjalë të mira për Kosovën

5 September, 2017 @15:35

Kur jemi pak orë para ndeshjes Kosovë - Finlandë, le të shohim pak nga deklaratat e kampit kundërshtar në lidhje…

NGA KONFERENCA

Panucci: Të koncentruar 95 minuta

5 September, 2017 @13:52

Përzgjedhësi italian i kombëtares shqiptare, Christian Panucci, në konferencën për shtyp para ndeshjes ndaj Maqedonisë, ka thënë se kuqezinjtë duhet…

HISTORIA

A do të vjen fitorja e parë si mysafir sonte?

5 September, 2017 @12:41

A do të jetë hera e parë sonte apo do të vazhdojë kriza e fitoreve si mysafir ndaj Maqedonisë, do…

PËRKRAHJA

Tifozat Kuq e Zi nisen drejt Strumicës

5 September, 2017 @9:22

Adhuruesit e kombëtares shqiptare në futboll, Tifozat Kuq e Zi, kanë postuar këtë fotografi në rrugë për Strumicë, ku në…

FLORENT HASANI, PARA NDESHJES

Shpresojmë në befasi

5 September, 2017 @9:07

Asistuesi dhe golashënuesi i Kosovës U21 në ndeshjen e fituar ndaj Norvegjisë U21 ditë më parë, Florent Hasani, para ndeshjes…

UDHËTOJNË

U16-shat e Kosovës në Dubai

Foto: FFK

18 January, 2019 @12:01

Përfaqësuesja e Kosovës U16 ka pranuar ftesën nga Emiratet e Bashkuara Arabe dhe do të merr pjesë në turneun për…

RAMIZ KRASNIQI PUBLIKON FTESAT

Grumbullohet Kosova U19

16 January, 2019 @15:35

Kosova U19 do ta mbajë grumbullimin e radhës më 25 dhe 26 janar në Prishtinë. Përzgjedhësi Ramiz Krasniqi me…

PËRMBLEDHJE

Kosova në 2018!

1 January, 2019 @18:15

Si zakonisht, TopSporti.com edhe këtë herë ka përmbledhur ngjarjet më të rëndësishme sportive të vitit. KOSOVA NË 2016

TOP 50

50-shja e së ardhmes nga UEFA

1 January, 2019 @16:36

Në përzgjedhjen që UEFA e ka bërë për 50 futbollistë të rinj përreth Evropës gjendet edhe reprezentuesi i Kosovës. …

INTERNATIONAL ALB FOOTBALL

TOP 50-shja e vitit 2018

30 December, 2018 @21:15

Renditja e futbollistëve më të dalluar shqiptar përgjatë vitit. 50. Xhevdet Shabani Njëri ndër lojtarët kyç në suksesin…

Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja