Të gjitha lajmet

BILETAT

Kur fillon shitja e biletave?

TOPSPORTI/ A.P

Kur fillon shitja e biletave?

8 March, 2019 @14:25

Në prag të dy ndeshjeve që Kosova i luan këtë muaj, FFK ka njoftuar se kur do të fillojë shitja e biletave për këto ndeshje.

Të interesuarit për dy ndeshjet e muajit mars, miqësoren ndaj Danimarkës më 21 mars dhe ndeshjen kualifikuese drejt EURO2020 ndaj Bullgarisë më 25 mars, biletat mund t’i blejnë që nga ora 15:00 e ditës së sotme (8 mars)  nëpërmjet platformës online në internet në linkun: www.tiks.app.

Çmimet e biletave:

a

VIP: 80 Euro

Veri: 5 Euro
Jug: 5 Euro

Lindje:

L1: 10 Euro
L2: 15 Euro
L3: 15 Euro
L4: 10 Euro

Perëndim:

Pjesa e poshtme P1: 15 Euro
Pjesa e sipërme P1: 20 Euro
P2: 15 Euro
P3: 15 Euro
P4: 15 Euro
Pjesa e poshtme P5: 15 Euro
Pjesa e sipërme P5: 20 Euro

EURO 2020

UEFA dënon Malin e Zi para ndeshjes me Kosovën

26 April, 2019 @17:05

Për shkak të koreve raciste të tifozëve në ndeshjen ndaj Anglisë dhe për ndezje të flakadanëve e hudhjeve të gjësendeve…

HEKURAN KRYEZIU

E konfirmon Zurichu, hendikep i madh për Kosovën

22 April, 2019 @10:25

Shtylla e mesfushës së reprezentacionit të Kosovës, Hekuran Kryeziu, ka pësuar lëndim dje në përballjen që ekipi i tij Zurich…

KUALIFIKIMET

Skocia shkarkon trajnerin

18 April, 2019 @14:25

Federata e Futbollit të Skocisë ka bërë të ditur edhe zyrtarisht se ka përfunduar para kohe marrëveshjen me selektorin Alex…

KOMBËTARJA

Prezantohet Reja, mban konferencën e parë

Foto: FSHF

17 April, 2019 @17:35

Tashmë është zyrtarizuar plotësisht! Edi Reja është përzgjedhësi i ri i Kombëtares Shqiptare të futbollit, me trajnerin italian që u…

NGA SERIE C NË KOMBËTAREN KUQEZI

Trajneri që pritet të jetë ndihmës i Rejas në kombëtare

Alessandro Calori/ Foto: CdS

16 April, 2019 @15:13

Njeriu i cili pritet të jetë ndihmës i Edy Rejas në kombëtaren e Shqipërisë, sipas mediave sportive tiranase, është italiani…

Të gjitha lajmet nga EURO 2020