Të gjitha lajmet

MILOT RASHICA

Lajm i mirë, Milot Rashica rikthehet në stërvitje

Lajm i mirë, Milot Rashica rikthehet në stërvitje

10 September, 2019 @19:18

I lënduar për ndeshjet e Kosovës këtë muaj, Milot Rashica tashmë duket pranë rikthimit.

Ky lajm vjen nga faqja zyrtare e Werder Bremenit, e cila sot shkroi që Miloti është rikthyer në stërvitje inidividuale dhe pritet që të jetë i gatshëm shumë shpejt.

Sipas të gjitha gjasave, Miloti mund të jetë i gatshëm që nga gjysma e dytë e shtatorit, pra me shumë gjasë plotësisht i gatshëm për ndeshjet që Kosova i zhvillon në tetor.

MEDIA TALK

Spurs me skautë për Muriqin në ndeshje

TOSPORTI/ Arian Paçarizi

9 September, 2019 @23:56

Në këndin e lojtarëve që mund të ndërrojnë ambient, te BBC Sport ka qëndruar edhe një informacion, që bën të…

THE GUARDIAN

Rotacion i lehtë nga Southgate ndaj Kosovës

Eddie Keogh /The FA/Rex/Shutterstock

9 September, 2019 @23:38

Në konferencën e sotme për shtyp, Gareth Southgate, ka dhënë edhe disa sinjale për 11-shen e parë të Anglisë para…

NGA KONFERENCA

Challandes: Nëse do të thoja s’po luajmë për fitore, do ta ndërroja profesionin

Foto: Garry Flintoff/tw

9 September, 2019 @23:01

Përzgjedhësi i përfaqësueses së Kosovës Bernard Challandes ka mbajtur konferencën për shtyp një ditë para ndeshjes me Anglinë. Kosova…

ANGLIA U21 2-0 KOSOVA U21

Kosova U21 me shumë raste, por pëson humbjen e parë

Foto: FA/tw

9 September, 2019 @22:37

Përfaqësuesja e Kosovës U21 ka pasur shumë raste për të shënuar, por nuk ka arritur, dhe golat e shënuar nga…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Anglia U21 - Kosova U21

9 September, 2019 @20:07

Janë caktuar formacionet zyrtare të Anglisë U21 dhe Kosovës U21. ANGLIA U21: Ramsdale, Aarons, Chalobah, Godfrey, Davies, Nelson, Gibbs-White, Nketiah,…

Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja