Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET STARTUESE

Leicester City - Manchester United, 11-shet startuese

Leicester City - Manchester United, 11-shet startuese


1 September, 2022 @20:29

Në ora 21:00 nis ndeshja e fundit e xhiros në Premier Ligë, ndërsa Leicester City i drejtuar nga Brendan Rodgers dhe Manchester United i drejtuar nga Erik Ten Hag vecse kanë publikuar 11-shet e tyre startuese për përballjen në KingPower stadium.

LEICESTER XI:

Ward; Soumare, Evans, Thomas, Justin; Ndidi; Hall, Tielemans, Maddison, Barnes; Vardy.

MANCHESTER XI:

De Gea; Varane, Martinez, Malacia, Dalot; McTominay, Eriksen, Elanga, Bruno, Sancho; Rashford.

Nga transferete e reja të Manchester Unitedit, as Antony e as Dubravka nuk janë në bankë, pasi që nuk kanë arritur të regjistrohen, ndërsa Casemiro është në bankën rezervë dhe mund të hyjë si zëvendësues.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League