Të gjitha lajmet

PRIZREN

Liria kërkon trajner me konkurs!

BOROZANI/D.S.

Liria kërkon trajner me konkurs!

20 July, 2015 @12:48

Skuadra e Lirisë nga Prizreni në vlugun e organizimeve para stinorit të ri të Superligës, nuk ka harruar as të rinjtë. 

Ata kanë shpallur konkurs publik ku kërkojnë koordinator të shkollës së futbollit dhe trajner për këtë shkollë. 

Për të parë kushtet e konkursit, klikoni këtuXHENOVË

Prezentohet Ujkani

20 July, 2015 @10:51

Samir Ujkani, ish portier i kombëtares shqiptare dhe portier i përfaqësueses së Kosovës është prezentuar si përforcim i Genoas.  Ujkani,…

BARCELONA

Arda dhe Vidal, s’lëvizin

20 July, 2015 @10:46

Arda Turan dhe Aleix Vidal, dy përforcimet e Barcelonës të afatit kalimtar veror, nuk do të lëvizin nga klubi, përkundër…

MIQËSORE

Anderlecht i Hasit, i fortë për Lazion!

Foto: Anderlecht Official

19 July, 2015 @21:10

Anderlecht, që drejtohet nga gjakovari Besnik Hasi, ka arritur të tregojë veten në miqësoren e sotme duke e mposhtur Lazion…

MEDIA

Gomez afër Besiktasit

19 July, 2015 @21:06

Sulmuesi aktual i Fiorentinës pritet të kalojë te Besiktas, bëjnë të ditur mediat italiane sot. Mario Gomez nuk e tregoi…

MARKELLE FULTZ

Largohet nga basketbolli, për një kohë të pacaktuar

5 December, 2018 @0:15

Ish-numri 1 i draftit 2017 Markelle Fultz, do të largohet nga basketbolli për një kohë të pacaktuar, për shkak të…

WATFORD - CITY

Watford lëkund Cityn, por kampioni nuk rrëzohet

4 December, 2018 @22:59

Kampioni aktual i Premier Leagues, Manchester City, edhepse në fund të neshjes ishte në presion, megjithatë duke e mposhtur Watfordin…

QENDRA FRANÇEZE

Joakim Noah gjen skuadër në NBA

4 December, 2018 @21:08

Qendra françeze, Joakim Noah, pas kontrollimeve mjekësore, arriti marrëveshje me skuadrën Memphis Grizzlies. Noah ka nënshkruar kontratë një vjeçare me…

KOBE BRYANT

Kobe: LeBroni do të fitojë titullin

FOTO/ nba.com

4 December, 2018 @21:01

Ish-super ylli i Los Angeles Lakersit dhe njëri ndër lojtarët më të mirë në histori të NBA-së, Kobe Bryant, mendon…

AMIENS - MONACO

Falcao mban gjallë Henryn

4 December, 2018 @20:56

Ka ardhë edhe fitorja e dytë e Monacos në tre xhirot e fundit të Ligue 1. Sulmuesi kolumbian me…

Të gjitha lajmet nga