Të gjitha lajmet

NË PRIZREN

Liria prezanton edhe dy përforcime të huaja

Liria prezanton edhe dy përforcime të huaja

29 January, 2019 @15:19

Pas prezantimit të djeshëm të dy mesfushorëve nga Venecuela, Liria ka vazhduar me prezantim të përforcimeve të reja.

Kësaj radhe përforcimet vinë nga Salvadori dhe nga Uruguaji.

Riascos Johnny

Riascos Johnny, qendërmbrojtës vjen nga Salvadori, ndërsa së fundi ka qenë pjesë e ekipit Deportivo Dragon.

Martins Pio

Ndërsa tjetri vjen nga Uruguaji dhe është Martins Pio Aristegui Maickol . Së fundi ka qenë pjesë e ekipit libanez Al-Nabi, ndërsa luan si mesfushor i majtë.

Tash Liria ka shtuar numrin e përforcimeve në katër, ndërsa klubi ka bërë të ditur se në ndërkohë do të arrijnë edhe dy përforcime tjera.

EKSKLUZIVE

E.J. Boyce, amerikani i dytë te Trepça

22 August, 2019 @17:41

Pas Collin Kennedy, Trepça ka nënshkruar marrëveshje me amerikanin e dytë, E.J. Boyce. …

REFEREE

Caktohen referët e xhiros II në Superligë

TOPSPORTI / Arian Paçarizi

22 August, 2019 @17:16

FFK-ja ka bërë të ditur emrat e gjyqtarëve që do të ndajnë drejtësinë në ndeshje e xhiros II në Superligë. …

KOSOVA

Kosova e pafat, edhe një mungesë për ndeshjet e shtatorit

22 August, 2019 @14:11

Kosova e pafat! Përveç mungesave tejet të rëndësishme si Milot Rashica, Arbër Zeneli e Hekuran Kryeziu, Kosova ndeshjet e shtatorit…

MILOT RASHICA

Lëndimi i Rashicës, flet trajneri Kohlfeldt

22 August, 2019 @14:07

Për lëndimin që Rashica e pësoi në xhiron e parë të Bundesligës, sot ka folur Florian Kohlfeldt, trajneri i Werderit. …

JURE GUNJINA

Rahoveci zyrtarizon përforcimin kroat

22 August, 2019 @13:17

Përforcimi kroat i Rahovecit, Jure Gunjina, pak më parë është zyrtarizuar nga skuadra e Rahovecit. Gunjina për faqen e Rahovecit…

Të gjitha lajmet nga