Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BARCELONA 1-0 SEVILLA

Magjia e Pedrit, çon Barcelonën në vend të dytë

Magjia e Pedrit, çon Barcelonën në vend të dytë


3 April, 2022 @23:08

Një magji e Pedrit, veprim individual mashtrues, duke krijuar rastin për të goditur vetë, ka bërë që Barcelona të fitojë derbin me Sevillën dhe të fitojë ndeshjen 1-0 [Pedri 72].

Fitorja, ka bërë që Barcelona të ngritet në pozitën e dytë të renditjes tabelare me një ndeshje më pak se kundërshtarët, ndërsa ekipi tash është në rrugë të mirë për të siguruar vendin në TOP 4, pas serisë prej gjashtë fitoreve radhazi në LaLiga.

 

 

 


 
Të gjitha lajmet nga La Liga