Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

STADE VELODROME

Marseille gati për ndeshjen Francë-Shqipëri

Marseille gati për ndeshjen Francë-Shqipëri


14 June, 2016 @16:09

Gjithçka duket gati në stadiumin e dytë më të madh në Francë, Velodrome, ku do të luhet ndeshja ndërmjet Francës dhe Shqipërisë, ku tashmë janë vendosur edhe flamujtë e Francës dhe Shqipërisë.

Kjo është ndeshja e dytë e EURO 2016 që luhet në Velodrome, pasi ndeshja e parë ishte zhvilluar ndërmjet Anglisë dhe Rusisë.

Ndeshja Francë-Shqipëri do të luhet nesër (e mërkure) nga ora 21:00.


MERKATO

Prishtina zyrtarizon përforcmet

FFK Superliga/Transfere

Prishtina zyrtarizon përforcmet

14/06/16 @ 15:04

DITARI NR 4 @ EURO2016

Kampionët!

UEFA Euro 2016/Analiza

Kampionët!

14/06/16 @ 14:56

GRUPI F

Kthehen pas 44 vitesh

UEFA Euro 2016

Kthehen pas 44 vitesh

14/06/16 @ 14:29

EMINHAZIRI

Gjilani përforcon sulmin

FFK Superliga/Transfere

Gjilani përforcon sulmin

14/06/16 @ 13:19

NGA UEFA

Dënohet Rusia

International/UEFA Euro 2016

Dënohet Rusia

14/06/16 @ 13:07

ENIS ZABËRGJA

Sulmuesi me përvojë, te Hajvalia

FFK Superliga/Transfere

Sulmuesi me përvojë, te Hajvalia

14/06/16 @ 13:01

NGA FSHF

Shqipëria 2 miqësore me Italinë

Kombëtarja

Shqipëria 2 miqësore me Italinë

22/07/21 @ 17:03

SULMUESI KUQEZI

Manaj me supergol dhe hattrick për Barcelonën

Kombëtarja/La Liga/Sportistë shqiptarë në botë

Manaj me supergol dhe hattrick për Barcelonën

22/07/21 @ 09:10

CHELSEA

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

Kombëtarja/Premier League/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

18/07/21 @ 18:23

MIQËSORE

Kosova-Shqipëria, miqësore për nder të Fadil Vokrrit

Kombëtarja/Përfaqësuesja

Kosova-Shqipëria, miqësore për nder të Fadil Vokrrit

16/07/21 @ 18:58

SHQIPËRI

Shqipëria publikon listën e U20 për dy ndeshjet e radhës

Kombëtarja

Shqipëria publikon listën e U20 për dy ndeshjet e radhës

10/06/21 @ 17:38

ÇEKIA - SHQIPËRIA

Supergoli i Cikalleshit i pamjaftueshëm ndaj çekëve

Kombëtarja

Supergoli i Cikalleshit i pamjaftueshëm ndaj çekëve

08/06/21 @ 22:25

TESTI BULLGAR

3 gola për 11 minuta, shpresat kuqezi pësojnë rëndë nga bullgarët

Kombëtarja/International

3 gola për 11 minuta, shpresat kuqezi pësojnë rëndë nga bullgarët

08/06/21 @ 20:01

FORMACIONET ZYRTARE

Shqipëria, me më të mirët ndaj Çekisë

Kombëtarja/International

Shqipëria, me më të mirët ndaj Çekisë

08/06/21 @ 19:50

FORMACIONET ZYRTARE

Formacionet zyrtare: Bullgaria U21 - Shqipëria U21

Kombëtarja

Formacionet zyrtare: Bullgaria U21 - Shqipëria U21

08/06/21 @ 16:30

FSHF

Ditëlindja e 91-të e Federatës

Kombëtarja

Ditëlindja e 91-të e Federatës

06/06/21 @ 14:24


 
Të gjitha lajmet nga Kombëtarja