Të gjitha lajmet

BALLKANI

Mbrojtësi i Llapit kalon te Ballkani

Foto: KFBallkani/fb

Mbrojtësi i Llapit kalon te Ballkani

29 July, 2019 @10:57

Njëri ndër qendërmbrojtësit që ka bërë përvojë te Llapi, Egzon Sinani, tashmë është anëtar i ri i Ballkanit të Suharekës.

Ekipi i Ballkanit ka zyrtarizuar lojtarin e ri në skuadër duke bërë të ditur që ai ka nënshkruar kontratë 2 vjeçare me skuadraën e portokalltë.

Sinani është 25 vjeç dhe me Llapin në stinorin e kaluar ka arritur në pozitën e tretë të Superligës, ndërsa ka luajtur edhe finalen e Kupës së Kosovës.

CITY

Pep zbulon se sa do të mungojë Sane

9 August, 2019 @17:06

Leroy Sane pritet të mungojë rreth gjashtë ose shtatë muaj pasi që pësoi lendim të gjurit. 23 vjeçari, krisi ligamentin…

ARRIHET MARRËVESHJA

Gjykatësi vendos për ditët e LaLigas

9 August, 2019 @17:02

La Liga dhe Federata e Futbollit e Spanjës kanë arritur marrëveshje përfundimtare sa i përket orarit të ndeshjeve për sezonin…

DANEZI

Edhe Schone largohet nga Ajaxi

9 August, 2019 @16:56

Transferi më i ri i ekipit të Genoa, Lasse Schone është zyrtarizuar gjatë dites së sotme. Për ekipin e…

RIKTHIM NË SUPERIORE

Ish mbrojtësi i kombëtares dhe Skënderbeut, te Tirana

9 August, 2019 @15:46

Futbollisti me përvojë, që së fundi luajti si mbrojtës te Skënderbeu i Korçës, Kristi Vangjeli, është zytarizuar sot si lojtar…

DREJTOR SPORTIV

Artim Pollozhani te Flamurtari i Vlorës

9 August, 2019 @15:42

Ish futbollisti i reprezentacionit të Maqedonisë dhe futbollisti i Flamurtarit të Vlorës, Artim Pollozhani, pas vënies së këpucëve në gozhdë…

Të gjitha lajmet nga