Të gjitha lajmet

PRISHTINA - PRIZRENI

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Prishtina - Prizreni

Mbyllet pjesa e parë në ndeshjen Prishtina - Prizreni

2 October, 2019 @20:25

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen Prishtina - Prizreni.

Pas 20 minutave lojë, rezultati është 54-39 në të mirë të Prishtinës.

Më i dalluari deri më tani te Prishtina është Fahro Alihodzic, derisa te Prizreni Urim Zenelaj me 14 pikë.

Raporti i gjërë pas ndeshjes.

STARTING FIVE

Pesëshet e para: Prishtina - Prizreni

2 October, 2019 @19:27

Janë caktuar pesëshet e para të Prishtinës dhe të Prizrenit. PRISHTINA: Divine Myles, Edmond Azemi, Meriton Ismaili, Mikaile Tmusic, Fahro…

TREPÇA - BASHKIMI

Mala shkëlqen ndaj ish-ekipit, Bashkimi triumfon në Minatori

TOPSPORTI/ A.P

2 October, 2019 @18:54

Skuadra e Bashkimit, nuk gaboi edhe në ndeshjen kundër Trepçës. Portokallezinjtë e mposhtën kundërshtarin me rezultat 74-85, për ta…

PJESA E PARË: TREPÇA - BASHKIMI

21 pikë epërsia në ndeshjen Trepça - Bashkimi

TOPSPORTI / A.P

2 October, 2019 @17:42

Ka përfunduar pjesa e parë në ndeshjen në mes të Trepçës dhe Bashkimit. Pas 20 minutave lojë, rezultati është 27-48…

TRANSMETIMI

Livestream: Rahoveci - Cluj

2 October, 2019 @17:23

Nënkampioni i Kosovës në basketboll, Rahoveci, për herë të parë në histori të klubit, sonte do të zhvillojë një ndeshje…

FIBA EUROPE CUP

Debutimi i Rahovecit në garat evropiane, sonte

2 October, 2019 @13:00

Për herë të parë në histori të klubit, sonte Rahoveci do të zhvillojë një ndeshje ndërkombëtare. Me fillim nga ora…

Të gjitha lajmet nga FBK Superliga