Të gjitha lajmet

LUCIANO SPALLETTI

Miliona për ndarje me ekipin

Miliona për ndarje me ekipin

27 May, 2019 @11:40

Inter do të duhet të paguajë një shumë të mirë të parave për largimin e Lucianon Spallettit nga ekipi.

Trajneri që në ditën e fundit i siguroi ekipit Ligën e Kampionëve për sezonin e ardhshëm, pritet të merr 25 milionë euro për ndërprerje të kontratës nga neroazzurrët.

Në anën tjetër, tashmë të gjitha mediat kanë shkruar dhe konfirmuar se Antonio Conte do të bëhet trajner i Interit për sezonin e ri, ndërsa ai do të nënshkruajë kontratë tre vjeçare me ekipin.

XHIRO XXXVIII

Atalanta e Inter në Champions, Milan në Europa League

26 May, 2019 @22:36

Në mënyrë tejet dramatike është mbyllur sezoni në Serie A. Atalanta, Inter e Milan, skuadra këto që po luftonin për…

TORINO - LAZIO

Torino kryen sezonin me rekord ekipor

26 May, 2019 @17:12

Torino ka shënuar fitore ndaj Lazios në duelin e xhiros së fundit të Serie A-së për këtë stinor, 3-1. …

KOMBINATORIKA

Kombinimet italiane për Ligë të Kampionëve

26 May, 2019 @11:51

Para 90 minutëshit të fundit për ekipe, Atalanta, Inter, Milan dhe Roma janë në betejat vendimtare për Ligë të Kampionëve.…

DITA E FUNDIT

Kombinimet për mbijetesë në Serie A

26 May, 2019 @10:52

Dita e fundit e stinorit në Serie A. Ditë jetike për disa skuadra që janë në rrezik për rënie. Udinese…

SKY SPORTS

Dzeko ka bërë marrëveshjen, priten ekipet

26 May, 2019 @10:23

Sipas një raporti të botuar në Sky Sports Italia, sulmuesi boshnjak i Romës, Edin Dzeko, ka arritur marrëveshje personale me…

Të gjitha lajmet nga Serie A