Të gjitha lajmet

SHQIPËRIA

Ndryshime në listën e Rejas

Ndryshime në listën e Rejas

Teksti: FSHF

8 October, 2019 @13:31

Shqipëria nën drejtimin e trajnerit Edi Reja është duke kryer përgatitje intensive për ndeshjet zyrtare me Turqinë dhe Moldavinë në transfertë.

TABELA AKTUALE dhe ORARI I NDESHJEVE

Ditën e sotme ka pasur ndryshime në listën kuqezi. Hysen Memolla do ti bashkohet grumbullimit me skuadrën për ndeshjen në Stamboll më 11 Tetor dhe atë ndaj Moldavisë në 14 Tetor.

LISTA E PLOTË e SHQIPËRISË

EURO 2020

Gunes: Finalja e parë Shqipëria

8 October, 2019 @10:47

Trajneri i kombëtares së Turqisë, Senol Gunes, para ndeshjeve kualifikuese për Euro 2020, ka thënë se ndeshja kundër Shqipërisë është…

KOSOVA

Nisin përgatitjet për ndeshjen kyçe

7 October, 2019 @21:52

Kombëtarja e Kosovës e ka zhvilluar seancën e parë stërvitore në stadiumin “Fadil Vokrri”, në kuadër të përgatitjeve për dy…

KOMBËTARJA

Ndeshjet e tetorit, publikohen të ftuarit e Shqipërisë

6 October, 2019 @10:14

Është publikuar lista e të ftuarve nga Edi Reja për ndeshjet që Shqipëria i luan në muajin tetor në kuadër…

LISTA E TURQISË

Lista e Turqisë ndaj Shqipërisë dhe Francës

5 October, 2019 @9:49

Një nga kundërshtarët e Shqipërisë në Grupin H kualifikues drejt EURO 2020, Turqia, ka publikuar listën e të ftuarve për…

LISTA E ANGLISË

Anglia me këtë listë kërkon sigurimin e EURO2020

4 October, 2019 @23:32

Anglezet me dy fitore do të mund të sigurojnë biletën për EURO2020. Dueli ndaj Çekisë dhe Bullgarisë, dhe 6 pikë…

Të gjitha lajmet nga EURO 2020