Të gjitha lajmet

MOT ME SHI GJATË NDESHJES

Nesër gjatë ndeshjes, pritet shi

Nesër gjatë ndeshjes, pritet shi

6 September, 2019 @21:55

Për të gjithë tifozët që do të jenë të pranishëm në Fadil Vokrri nesër për të përkrahur Kosovën, një lajm jo i mirë vjen nga parashikimet e motit.

TABELA AKTUALE dhe ORARI I NDESHJEVE

Sipas të gjitha gjasave nesër në kohën kur luhet ndeshja Kosova - Çekia do të bie shi. Shiu, jo vetëm që do ta bëj lojën më të vështirë për futbollistët tanë, por edhe do të lag mirë e mirë të gjithë adhuruesit në tribuna, pos atyre në një pjesë të Perëndimit.

Prandaj, duke ditur se çadrat nuk janë të lejuara të futen në stadium, çfarëdo mburoje, mantil, pardesy dhe çdo gjë anti-shi që mund t’ju shërbej, merrni me vete dardanë.

TABELA AKTUALE dhe ORARI I NDESHJEVE

Parashikimi aktual për shi në ditën e ndeshjes është kështu:

-mbi 50% mundësi shiu prej orës 13:00
-mbi 70% mundësi shiu prej orës 14:00
-mbi 50% mundësi shiu prej orës 15:00
-mbi 30% mundësi shiu prej orës 16:00
-mbi 50% mundësi shiu prej orës 17:00

Ndeshja Kosova - Çekia nis në orën 15:00.

TABELA AKTUALE dhe ORARI I NDESHJEVE

NGA KONFERENCA

Mërgim Vojvoda: Pikat e forta të kundërshtarit…

6 September, 2019 @16:07

Mbrojtësi i Kosovës që luan për ekipin elit belg, Standard, Mërgim Vojvoda në konferencë për shtyp para ndeshjes ndaj Çekisë,…

NGA KONFERENCA

Bernard Challandes: Duhet të luajmë lojë të çmendur

6 September, 2019 @15:11

Emocional dhe i qartë në përgjigjet e tij, si zakonisht Bernard Challandes, në konferencën e sotme për shtyp ka bërë…

FRANCË - SHQIPËRI

Francë vs. Shqipëri, kuotat e bastoreve

6 September, 2019 @11:32

Në prag të ndeshjes Francë vs. Shqipëri, le të shohim se si qëndrojnë kuotat e bastoreve për këtë takim. Bet365…

FRANCË - SHQIPËRI

Francë vs. Shqipëri drejtohet nga gjyqtari spanjoll

6 September, 2019 @11:26

Jesús Gil Manzano do të jetë gjyqtari kryesor i ndeshjes së nesërme mes Francës dhe Shqipërisë, ndeshje e vlefshme për…

KOSOVË - ÇEKI

Kosovë vs. Çeki, kë favorizojnë bastoret?

6 September, 2019 @10:35

Një ditë para ndeshjes mes Kosovës dhe Çekisë, le të shohim se kë favorizojnë bastoret. Sipas bet365, fitorja e Kosovës…

Të gjitha lajmet nga EURO 2020